Güneydoğu Afrika’da bir devlet olan Malavi, güneybatı ve doğuda Mozambik, batıda Zambiya, Kuzeyde Tanzanya ile çevrilidir. Malavi Gölü, doğu sınırının büyük çoğunluğunu oluşturur. Başkenti Lilongve olan ülkeye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın Malavi vize işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Malavi vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Malavi vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Malavi vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Malavi vizesi almak isteyenler

Malavi, sürekli doğu rüzgarlarının estiği bir bölgede bulunuyor. Tropikal iklim kuşağında olan ülkenin dağlık bölgesi ve  güneydoğusunda sıcaklık ortalaması 24 derecedir. Yıllık yağış miktarı ise 2.000 mm dolaylarındadır. Ülkedeki değişken iklimin sebebi gerek Malavi Gölü gerekse çeşitli alanlardaki yükseklik farklarıdır. Kuzeyde kasım-nisan, güneyde kasım-mart ayları arasında en sıcak dönemdir ve yağmurludur. Kurak olarak nitelendirilebilecek batı ve güneybatı ucundaki bölgelerde ise yıllık ortalama yağış 600 m’yi geçmez.

Ucuz Malavi Vizesi
Ucuz Malavi Vizesi

Savanlar en çok görülen bitki örtüsüdür. Güneyde tropikal yağmur ormanlıkları görülmekle beraber kuzeye gidildikçe yerini bodur ağaçlıklara, savanlara ve çayırlara bırakır. Dikenli çalılıklar bölgenin çorak kısımlarında görülür.

Su aygırı, gergedan, fil gibi memeliler 3 doğal park ile av bölgelerinde görülür. Malavi Gölü balık yönünden oldukça zengindir. Cichlidae ailesinden yavrularını ağzında büyüten bir balık türü olan balık akvaryumlar için özellikle gözde konumdadır.

Ucuz Malavi vizesi alıyoruz

Ülke topraklarında sadece yüzde 15’lik bir kısım tarıma elverişlidir. 1.7 milyon ton şeker kamışı, 200 bin ton olan çeşitli meyveler ve 1.4 milyon ton mısır başlıca ürünleridir. Bunların yanında çay, kahve, yer fıstığı, soya, tütün, manyok, patates, darı diğer yetiştirilen ürünlerdir.

630 bin keçi, 160 bin koyun, 212 bin domuz, 908 bin sığır hayvan varlığını oluşturur. Balık üretimi oldukça az miktardadır. Endüstri çevresinde işlenen ürünler arasında şeker, bira, sigara, dokuma, tarım makineleri, çeşitli inşaat malzemeleri bulunuyor. 70 bin ton çimento üretimi söz konusudur. Elektrik üretimi yıllık 4.7 milyar kWh’dır.

Malavi vize işlemleri

Ülkeye seyahat edecek Türk vatandaşlarının yolculuk öncesinde Malavi vize işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Ucuz Malavi vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için firmamız  gerekli desteği veriyor. Malavi vize işlemlerine dair aklınıza takılan tüm soruları firmamız yetkilileri ile irtibata geçerek sorabilir; işlemlerinizi hem ekonomik, hem de hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Malavi vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.