Çok ucuz fiyatlarla İstanbul Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru yerdesiniz. Ankara’dan Hakkari’ye her gün en az 2 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar ile beraber 2 saat 30 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Hakkari uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı İstanbul Hakkari uçak bileti web sitemiz üzerinden bulunuyor. En uygun ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul - Hakkari Uçak Bileti
İstanbul Hakkari Uçak Bileti

Doğu Anadolu dendiği zaman şüphesiz akla gelen ilk şehirlerden birisi Hakkari’dir. Doğal ve tarihi yapısı ile uğrayanları mest eder. Örneğin Şemdinli Deresi üzerinde bulunan Taş Köprü görenleri hayrete düşürmektedir. Hakkari – Van yolunda yer alan bir başka tarihi yapı 17. yüzyıldan günümüze kadar gelen Hoşap Kalesi’dir. Kale Urartular dönemine dayanıyor.

Şehrin en eski medreselerinden olan Zeynel Bey Medresesi, 16. yüzyılda yapılmış olup dönemin önde gelen eğitim kurumlarından. Barcelan Yaylası ise tatil ve dinlenme alanı olarak insanların ilgisini çeker. Manzarası görülmeye değer. Şemdinli’ye 20 km mesafede bulunan bir başka tarihi yapı ise Kelat Sarayı. Kalenin tarihi dokusu ilginizi çekecek.

İstanbul Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari’ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de İstanbul Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Web sitemizde İstanbul Hakkari uçak bileti çok ucuz!