Ucuz fiyatla İstanbul Bingöl uçak bileti almak isteyenler için fırsatlar, Sizler için hazırladığımız ekonomik İstanbul Bingöl uçak bileti sitemiz üzerinden satın alınıyor.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul Bingöl uçak bileti al!

TatilCity.NET İstanbul Bingöl uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Bingöl’her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 10 dakikadır.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul Bingöl Uçak Bileti
İstanbul Bingöl Uçak Bileti

Hem doğa yönünden hem de tarihsel açıdan Bingöl gezip görmek adına pek çok seçenek sunuyor. Bunlardan biri kuşkusuz Yüzen Ada’dır. Normalde ülkemizde 22 tane yüzen ada mevcuttur ancak bunun en ünlüsü Bingöl’dedir. Bununla beraber 3250 metre yükseklikte bulunan Kala Tepesi’nden güneşin doğuşunu izlemek insanı büyüler. Karın hiç eksik olmadığı ve bir kısmının Tunceli’de olduğu Sülbüs Dağı, avcılık ve mesire alanı olarak geçmektedir.

Kar ve kış sporları tutkunlarının hiç şüphesiz ilgisini çekeceği bir yer olan Yolçatı Kayak Merkezi, Bingöl’de yapılabilecek en iyi aktivitelerden birine ev sahipliği yapıyor. Romatizmaya iyi geldiği söylenen kaplıcalardan Kös Kaplıcaları’ndan çıkan su ayrıca maden suyu olarak da içilir. Tarihi Kiği Kalesi ise Bizans zamanlarından alan kayalıklar üzerine kurulmuş bir kaledir ve Peri Suyu’na bakar. Kral Kızı Kalesi ise Pers Hükümdarının kızı için yaptırdığı bir kale olarak bilinmektedir.

Bir başka tarihi kale olan Sebeterias Kalesi, Urartular tarafından Bingöl yaylalarını kaptırmamak amacıyla yaptırılmış üç kaleden biri olarak bilinmektedir.

İstanbul Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu lokasyon için Türk Hava Yolları uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Bingöl’e ya da Bingöl’den İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ucuz İstanbul Bingöl uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Havalimanı Ulaşım

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sabiha Gökçen Havalimanı içinden de İstanbul Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : İstanbul Bingöl uçak bileti Tatil City’de çok ucuz.