Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan İstanbul’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 5 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır İstanbul uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Denizli İstanbul Uçak Bileti
Denizli İstanbul Uçak Bileti

Ülkemizde gezilecek yerler bakımından en zengin şehir olan İstanbul, insanları cezbeden manzaralara ev sahipliği yapıyor. Bir çağın sona erip diğer çağın açılmasına sebep olan şehir, dünyada iki kıtayı birleştirici bir öneme sahiptir. Doğal güzelliklerinin yan sıra, eski dönemlerde farklı uygarlıklara kapısını açan İstanbul, tarihi konusunda da oldukça renklidir. Şehir pek çok uygarlığın mirası olan yapılarla bezelidir.

Aslen deniz feneri için yapılan Galat Kulesi, şehirdeki en romantik yapılardan biridir. Sabahları ve akşamları günün her saati büyüleyici bir manzaraya sahip olan Galata Kulesi, İstanbul’un en güzel köşelerini resmetmenizi sağlar. İmparator Jüstinianus tarafından inşa ettirilen eser, Cenevizliler döneminde İsa Kulesi, Bizanslılar tarafından ise  Büyük Kule ismi ile anılmıştır.

İstanbul Arkeoloji Müzesi, ülkemizin en güzel değerlerine sahip mirasların sergilendiği yerdir. 1869 yılında Müze-i Humayun ismi ile kurulan yapı, Osmanlının Türkiye Cumhuriyetine mirasıdır. Osmanlı dönemi padişahlarının ve sivil mimari eserlerinin en güzel örneklerinin yer aldığı müze, dünyanın en önemli müzeleri arasındadır. Sultanahmet Cami, Süleymaniye Cami, Dolmabahçe ve Topkapı Sarayı, şehirdeki en önemli yapılardır.

Diyarbakır İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk ve Sabiha gökçen havalimanları içinden İstanbul Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı