Cape Verde bir diğer adı ile “Yeşil Burun Adaları”, Senegal ve Moritanya açıklarında, Atlas Okyanusu’nda bulunan olağanüstü bir Afrika ülkesidir. Takım ada topluluğundan oluşan Cape Verde  10 ada ve 8 adacıktan oluşur. Resmi olarak bir devlet olan Cape Verde bağımsız ve egemen ülkedir. Cape Verde’ye gitmek isteyen Türk vatandaşlarının Cape Verde vize işlemlerini tamamlamaları gerekir. Cape Verde vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Cape Verde vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Cape Verde vizesi için bizi arayın.

Ucuz Cape Verde vizesi almak isteyenler..

Ülkedeki sıra dışı volkanik dağ silsileleri Yeşil Burun Adalarının en büyük özelliğidir. Aslında bu ada bir anlamda varlığını bu dağ takımına borçludur. Atlantik Okyanusunun doğu hattında yer alan Yeşil Burun Adaları, bulunduğu lokasyon bakımından Batı Afrika’ya yakın bir konumdadır. Sınırları içerisinde 10 tane büyük volkanik dağa ev sahipliği yapar. Bulunduğu konum ve doğal özellikleri ile en başta Avrupalılar olmak üzere dünyanın pek çok yerinden turistlerin ilgisini çeker. Firmamız sayesinde Cape Verde vizesi kolaylıkla alınıyor.

Ucuz Cape Verde Vizesi
Ucuz Cape Verde Vizesi

Yeşil Burun Adalarının yine lokasyonu yüzünden pek çok kişi tarafından Afrika uzantısı olduğu söylenir. Aynı zamanda buna bağlı olarak Afrika kıtası ülkesi olduğu düşünülür. Gerek doğal güzellikleri ve yer altı zenginlikleri, gerekse bulunduğu konum itibarı ile birçok medeniyetin dikkatini üzerine çeker. Bu medeniyetlerden birisi de Atlantik Okyanusu ve ayrıca bölgenin hakim devletleri arasında sayılan Portekiz’dir.

Portekiz ile olan bağlantısını 1975’te koparan ve de bağımsızlığını kazanan Yeşil Burun Adaları, son 40 yılı aşkın bağımsız bir devlet olarak varlığını sürdürmeye çalışıyor.

  • Bizden ucuz Cape Verde vizesi alanlara çeşitli avantajlarımızla beraber sayesinde ucuz tatil sağlıyoruz

Son yıllarda yapılan turizm reklam çalışmaları ile Yeşil Burun Adaları turistlerin dikkatlerini üzerine çekse de ülkedeki ekonomik yetersizlik bunun önünde büyük bir engel teşkil eder.

Cape Verde vize işlemleri

Ülkeyi ziyaret etmek isteyen kişilerin hususi, hizmet, diplomatik, umumi fark etmeksizin vize işlemlerini yapmaları gerekir. Ucuz Cape Verde vizesi alıyoruz. Vize işlemleri yaptırmak isteyen vatandaşlarımıza firma olarak destek veriyoruz. Vize işlemleri için yeterli vakit bulamayan vatandaşlarımıza hem hızlı, hem de ekonomik Cape Verde vize desteği sağlıyoruz.

Cape Verde vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.