Çok ucuz fiyatlarla Bursa Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Adana’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Adana uçak bileti al!

Sizde Bursa’dan Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Adana Uçak Bileti
Bursa Adana Uçak Bileti

Adana oldukça köklü bir tarihe sahip şehirlerden biridir. Kendine has kültürü, damak zevki, farklı medeniyetler tarafından harmanlanması ile Adana’da görülmesi gereken doğal ve tarihi yapılar oldukça fazladır. Adana Taş Köprü şehirde artık bir simge haline gelmiştir. Görkemli duruşu ile günümüzde hala kullanılan köprü, dünyanın trafiğe açık en eski köprüsüdür. Eski bir yapıya sahip Taş Köprü şehir merkezinde bulunur. Şehirdeki bir başka eski yapı ise Ramazanoğlları tarafından 500 sene önce inşa edilmiş Adana Ulu Camidir. Ulu Cami, mimari anlamda Selçuklu ve Memluk izleri taşır.

Şehrin içinde kocaman yemyeşil bir park… Adana Merkez Park, dinlenmek isteyenlerin, doğaseverlerin uğrak noktalarından biridir. Seyhan Nehri kıyısında bulunan park, şehrin huzur verici noktalarından biridir.

Adana büyük saat, Türkiye’de bulunan en büyük saat kulesidir. Şehrin buluşma noktası olarak kullanılan bu heybetli saat 32 metre yüksekliğe sahiptir. James Bond’un filmlerinde de karşımıza çıkan Varda Köprüsü, şehrin en görkemli yapıları arasındadır. Turizm açısından oldukça yoğun bir ilgi çeken Varda Köprüsü, şehirdeki bulunan bir Alman eserdir. Oldukça yüksekte bulunan köprü, ‘Alman köprüsü’ olarak da bilinir.

Bursa Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.