Dünyanın petrol rezervi bakımından en zengin altıncı ülkesi olan Birleşik Arap Emirlikleri, güneyde Suudi Arabistan, doğuda Umman ile komşudur. Kuzeyde İran ve batıda Katar ile deniz sınırı bulunmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitmek isteyenler Birleşik Arap Emirlikleri vizesi başvurusu yapmak durumundadırlar.

Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi almak isteyenler

2010’da tahmini rakamlara göre nüfusu 8.264.070’dir ve bunun %13’ünin Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşı olduğu bilinmektedir. Geri kalanlar ise yabancılar oluşturmaktadır. Bu sebeple %21,71 ile dünyanın en çok göç alan ülkesi konumundadır. En çok göç alan ülkeler arasısnda Bangladeş, Pakistan ve Hindistan gelmektedir. Bunların haricinde Filipinler, Çin, İran, Tayland, Afganistan ve Kore’den göç alan ülkeye Latin Amerika, Afrika, Avustralya ve Avrupa’dan da göçler gerçekleşmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri ekonomi açısından Batı Asya’nın en gelişmişi konumundadır. Kişi başına düşen milli gelir 48 bin 500 dolardır ve bu da dünyanın en zengin ülkelerinden biri olduğunun göstergesidir.

Ucuz Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi
Ucuz Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi

Birleşik Arap Emirliklerinde çok yüksek ve ilginç görünümlü binaları ile bilinir. Bu binalar turistlerin oldukça ilgisini çekmektedir. En büyük şehri Dubai, ülkenin başkenti Abu Dhabi’dir. Bu iki şehir ülkenin görülmesi gereken hemen her yeri kapsamaktadır. Şeyh Said Cami, Abu Dhabi’de mutlaka görülmesi gereken önemli yapıtlardandır. Emirates Palace ise şehrin en lüs konaklama işletmeciliği olarak öne çıkar. Abu Dhabi’de her zevke göre alışveriş merkezi bulunmakta bu da turistlerin özellikle ilgisini çekmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri Devleti umumi bordo pasaportlu kişilerin ülkeyi ziyaret etmeleri için vize istemektedir. Ülkeye seyahat öncesinde mutlaka gerekli evrakların tamamlanıp Birleşik Arap Emirlikleri Devleti vizesi alınması gerekmektedir.

Ucuz Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi

Kısa süreli çok girişli, transit, Uzun dönem çok girişli, Tek girişli kısa süreli gibi tüm vize kategorilerinde Birleşik Arap Emirlikleri seyahati için vize işlemi yapılmalıdır. Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitmek isteyen vatandaşlarımıza vize için gerekli işlemleri firmamız yetkilileri yapmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri vizesi için vakit harcamak istemeyen, işlemlerin ekonomik ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını isteyen tüm vatandaşlarımıza yetkililerimiz yardımcı olmaktadır. Hemen arayın vize işlemleriniz için prosedürleri başlatalım, en kısa zamanda vizeniz hazır olsun.

Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Birleşik Arap Emirlikleri vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.