Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Isparta’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 20 saat, 20 dakikadır.

[insert page=’ispartada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Isparta uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Isparta Uçak Bileti
Balıkesir Isparta Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Isparta, göller yöresinde bulunur. Keçiborlu ilçesindeki Lavanta Vadisi mis gibi lavanta kokusu ve müthiş görüntüsü ile oldukça ilgi çekicidir. Lavanta Vadisi ülkemizdeki en önemli lavanta üretimi yapılan yerlerin başında gelir. Huzur dolu ambiyansı ile oldukça dikkat çekici olan Lavanta Vadisi, gezmekten keyif alacağınız yerlerden biridir. Eğirdir’de yer alan Kovada Gölü, yemyeşil doğası ile Isparta’da gidilmesi gereken yerler listesinde bulunur. Milli Park ilan edilen gölün içinde ve çevresinde bitki florası oldukça gelişmiştir. Aynı zamanda Kovada Gölü hayvan çeşidi ile de önemlidir. Eğirdir Gölü, ülkemizin 4. büyük tatlı su gölüdür. Gölün ortasında Can adası ve Yeşil ada yer alır. Burada aynı zamanda balık avcılığı, rüzgar sörfü, karavan turizmi, kuş gözlemciliği, trekking, yüzme, su sporları ve kamp yapılabilir.

Yazılı Kanyon bir milli parktır. Doğal su kaynaklarına sahip park doğa yürüyüşü yapmak için en ideal alanlardan biridir. Adada antik kentin M. Ö. 7000 yıllarında kurulduğu bilinir. Anadolu’nun en önemli antik kentlerinden biri olan Adada antik kenti, eski zamanlarda savaşın ve dinin merkezi olarak kullanılmıştır.

Balıkesir Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.