Çok ucuz fiyatlarla Artvin Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Ankara’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 45 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Ankara uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Ankara‘ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Ankara Uçak Bileti
Artvin Ankara Uçak Bileti

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, özellikle Cumhuriyet Dönemi ile ilgili müzeleri ile tarihi açıdan fazlasıyla bilgi barındırıyor. Şehirde gezilecek yerlerin en başında Anıtkabir geliyor. Yıl içinde ülkede en fazla turist çeken yerlerden biri olan Anıtkabir, çeşitli ülkelerden gelen 47 projenin arasında Prof. Dr. Emin Onat ve Doç Dr. Ahmet Orhan Arda’nın projesinin uygun görülerek 1944 ve 1953 yıllara arasında inşa edilmiştir. Hürriyet ve İstiklal adı verilen başlangıç noktasının oluşturduğu Anıt Blok’tan sonra Aslanlı Yol’dan ulaşacağınız Tören Meydanı yer alıyor. Anıtkabir’de Kurtuluş Dönemi ve Atatürk’ün hayatı hakkında birçok bilgiye tanık olacaksınız. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk’ün yanı sıra Cemal Gürsel ve İsmet İnönü’nün de kabirleri Anıtkabir’de bulunuyor.

19. yüzyıla sivil mimari örneği olarak ışık tutan Hamamönü, kente gelenlerin uğrak noktasıdır. Pek çok el sanatı örneği olan otantik ve yöresel eşyaları bulabileceğiniz Hamamönü’nün çevresi çeşitli restoran ve kafelerle zenginleştirilmiştir. Farklı uygarlıkların yerleşim ve savunma amacıyla kullandığı Ankara Kalesi 4000 yılı aşan bir geçmişe sahiptir. Mustafa Kemal’in isteği üzerine kurulan Eti Müzesi’nde Paleolitik Çağ’dan günümüze kadar uzanan zamanda Ankara’da hakimiyet kuran medeniyetler hakkında birçok eser sergilenir. Ankara seyahatiniz esnasında Anadolu Medeniyetleri Müzesini, Ankara Rahmi Koç Müzesini, Devlet Resim ve Heykel Müzesini de gezmeyi ihmal etmezseniz keyifli bir Ankara gezisi geçirirsiniz.

Artvin Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.