Çok ucuz fiyatlar ile Antalya Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Antalya‘dan Giresun’a her gün ortalama 12 uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahilinde olmakla beraber ortalama 8 saat sürmektedir.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Giresun uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Antalya Giresun uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı yapın!

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Giresun Uçak Bileti
Antalya Giresun Uçak Bileti

Karadeniz denildiğinde akla ilk gelen şehirlerden olan Giresun yemyeşil doğası, berrak denizi, yaylaları ve kaleleri ile görenleri mest eden bir şehrimiz. Giresun’a seyahatinizde gezip görebileceğiniz, ziyaret edebileceğiniz pek çok yer var. Giresun yaylaları her sene pek çok turisti kendisine çeker. Doğa harikası olan bu yaylaların manzarasına doyamazsınız. Paşakonağı Yaylası, Bektaş Yaylası, Gölyanı Yaylası bunlardan bazılarıdır. Giresun’a gittiğinizde mutlaka yaylaları ziyaret etmeden dönmeyin. Bunun yanında tarihi kalelere merakınız varsa Giresun, geçmişten günümüze kadar gelebilmiş pek çok tarihi kaleye de ev sahipliği yapıyor. Bedrama Kalesi, Giresun Kalesi ve Tirebolu ziyaretinizde mutlaka uğramanız gereken Tirebolu Kalesi sizi oldukça etkileyecek.

Görele Sis Dağı, Giresun’un etkileyici dağlarından sadece bir tanesi. Sislerle kaplı bu dağın manzarasını görmek isteyebilirsiniz. Fatih Sultan Dönemi uç beylerinden Seyyid Vakkas’ın türbesi de Giresun’da yer alıyor. Giresun’un alınması beraberinde pek çok yardımı dounan bu uç beyinin türbesini ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Mavi ile yeşili bir araya getiren muazzam güzellikteki Kuzalan Şelalesi ile serinlemek isteyen ve manzaranın tadını çıkarmak isteyenlerin uğraması gereken bir yer.

Antalya Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Pegasus uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Giresun’a ya da Giresun’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Giresun uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Giresun uçak bileti web sitemizde çok ucuz!