Kütahya’da bulunan Zafer Havalimanı 2012 yılında faaliyete geçti. Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olma özelliğini taşımaktadır. Kapasite olarak senede 2 milyon yolcu taşımaktadır. Şehir merkezine mesafesi 43 km’dir. Uşak’a 101, Afyon’a ise 60 km’dir. Her şehirden servisler bulunduğu gibi havalimanına ulaşmak oldukça kolaydır. Özellikle hac döneminde  tesis; yurt dışına yapılan ve yurt dışından gerçekleşen uçuşlarla gurbetçi vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Web sitemizde Zafer Havalimanı uçak bileti de aranır. Kütahya”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Kütahya Zafer Havalimanı uçak bileti

İnternet sitemiz üzerinden ucuz Zafer Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti fiyatları buradan görülebiliyor.

Kütahya Zafer Havaalanı iç ve dış hatlara sahip bir havaalanıdır. Şehir merkezine ulaşmak için farklı alternatifler sunan havaalanı sivil kategoride hizmet vermektedir. Havaalanına gitmek için zaman ve bütçeniz neye elverişli ise o seçenek doğrultusunda yolculuğunuzu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Kütahya Zafer Havalimanı Ulaşım

Kütahya Zafer Havalimanı uçak bileti
Kütahya Zafer Havaalanı uçak bileti

Şehir merkezine Kütahya Zafer Havaalanı’ndan gitmek için en hızlı ulaşım aracı olarak taksileri tercih edebilirsiniz. Ayrıca Havaalanından merkeze belediye ve özel otobüsler de hizmet vermektedir. Taksiye oranla daha ekonomik olan otobüs ulaşım aracı ile ortalama 45 dakikada konforlu bir yolculuk eşliğinde merkeze rahat bir şekilde ulaşabilrsiniz.

Kütahya Zafer Havaalanı ucuz uçak bileti

Yolcu servisleri ise merkeze ulaşım açısından kullanılabilecek bir başka yöntemdir. Kullanabileceğiniz yolcu servisleri ile ister havaalanındnan merkeze ister merkezden hav alanına rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. SİMPAŞ servisi Kütahya merkez, Kanatoğulları servisi Afyonkarahisar merkez ve Sözler Turizm Uşak merkez istikametinde kullanabileceğiniz servisler de mevcuttur.

Araç kiralamak isteyen yolcular ise terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerine uğrayarak tercih ettikleri bir aracı kiralayabilirler. Kütahya Zafer Havalimanı içerisinde yer alan birkaç araç kiralama firması mevcuttur. Bu firmalardan arzu edilen seçilerek istenen fiyat aralığı ve araç konforuna göre tercih yapılabilir. Kısacası Kütahya Zafer Havaalanı’ndan merkez bölgelere ulaşım oldukça rahat ve konforludur. Yolcular tercih ettikleri transfer aracına göre istediklere yere gidebilmektedirler.

Ucuz Kütahya Zafer Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Kütahya Zafer Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Kütahya’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Kütahya Zafer Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Zafer Havalimanı Konumu