Tatilcity.net  Yeni Zelanda vizesi için bütün işlemleri bütçenize en uygun şekilde gerçekleştiriyor. Yeni Zelanda vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Yeni Zelanda vizesi için bizi arayın. tatilcity.net.

Avustralya’nın yaklaşık 1.200 mil (2.000 km) güney doğusunda yer alan Yeni Zelanda, Büyük Okyanus’da görkemli bir ada ülkesidir. South Island ve North Island gibi çok önemli ve büyük iki ada adayı topraklarında barındıran Zelanda aynı zamanda birçok küçük adadan oluşur. Ülkeyi ziyaret etmek isteyenler Yeni Zelanda vize işlemlerini yaptırmalıdır.

Ucuz Yeni Zelanda vizesi isteyenler..

Auckland, Yeni Zelanda’nın en büyük şehri olmakla birlikte, kuzey adasında yer alır. Sahil şehri olan Auckland’ın nüfusu ortalama 1,5 milyondur.

Ucuz Yeni Zelanda Vizesi - Yeni Zelanda vize işlemleri
Ucuz Yeni Zelanda Vizesi

Kuzey adasında bulunan Auckland Yeni Zelanda’nın en büyük şehridir. Yaklaşık 1.5 milyonluk nüfusu ile bir sahil kenti olan bölge değişen Antarktika ve Pasifik havası altındadır. Yeni Zelanda’da aşırı sıcaklık farklarına ve yaz kuraklığına rastlanır ki bunun da sebebi Okyanus içinde yer almasıdır.

Gaz ve buhar kaynakları, göl ve nehirler ülke açısından önemlidir. Nehirleri hareketli ve kısadır. Göllerle beraber önemli elektrik kaynaklarıdır. Manapouri Gölü üzerinde ülkenin en büyü hidroelektrik santrali bulunur. Yeni Zelanda nüfusunun çoğunluğu gençlerden oluşur. Nüfus yoğunluğunda iki tip insan grubu dikkat çeker. Bunlardan birisi Maori dediğimiz halk; diğeri ise Avrupalı beyazlardır. Bu ayrım günümüzde pek fark edilemeyecek düzeydedir.

  • Ucuz Yeni Zelanda vizesi alanlara firmamız tarafından tüm kolaylıklar sağlanıyor ve  ucuz uçak bileti de buluyoruz.

Turistik açıdan da ilgi çeken ülkede Aralık ve Mart ayları arasında su sporları, yat sporu ve tekne gezileri meşhurdur. Güneşli gün sayısı şehirde ortalama 245 gündür.

Yeni Zelanda vize işlemleri

Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahibi tüm vatandaşlar Yeni Zelanda’ya seyahat etmek istiyorsa Yeni Zelanda vize işlemlerini tamamlanmaları gerekir. 90 günden az turistik amaçlı ziyaretlerde ziyaretçi statüsüne sahip olarak vize alınır. Siz de Yeni Zelanda vizesi almak için yeterli zaman bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve  yetkililerimiz aracılığı ile vize işlemleri hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.