Acentamız Vietnam vize işlemlerini de ekonomik, güvenilir ve çok ucuz çözümler sunarak gerçekleştirir. Vize alma konusunda da bize güvenebilirsiniz. Vietnam’a vize almak isteyenler için de bürokratik işlemlerin tamamını yapıyoruz. Vietnam vize işlemleri sorunsuz bitirilir. Ucuz Vietnam vizesi almak isteyenler, TatilCity.NET‘e ulaşın!..

Çinhindi Yarımadası’nın doğusunu kaplayan Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, Güneydoğu Asya’da bulunan bir ülkedir. Vietnam uzun ve dar bir kara parçası üzerinde konumlanır. İlk dönemlerinde Kuzey Vietnam ve Güney Vietnam olarak iki ayrı cumhuriyete bölünse de 1976’da Vietnam sosyalist Cumhuriyeti olarak birleşti. Vietnam seyahati için kişiler Vietnam vize işlemlerini gerçekleştirmeli.

Ucuz Vietnam vizesi isteyenler..

Kuzey ve güneyinde hakim olan iklim özellikleri ülkenin dar ve uzun olmasından ötürü farklılık gösterir. Kuzey kesiminde genellikle sıcak ve nemli bir hava hakimdir. Mayıs ile Ekim ayları arasında yazlar sıcak, kimi zaman nemli ve yağışlıdır. Kasım ve Nisan arasında kalan dönem ise genellikle ılık ve yağışsız geçtiği görülür. Ülkenin Güney kesiminde ise tropikal iklim gözlemlenir. Tüm sene sıcak ve nemli geçer. Mayıs ve Eylül arasında yağış hakimdir. Ekim ile Nisan arasında ise kuru bir iklim görülür. Firmamız tarafından Vietnam vizesi kolaylıkla alınır.

Ucuz Vietnam Vizesi - Vietnam vize işlemleri
Ucuz Vietnam Vizesi

Dağlık ülke Vietnam’da Song-Koi ve Mekong deltaları önemli görülen alçak düzlükler olarak adından söz ettirir. Doğuda kıyı ovaları yer alır. Geri kalan toprakları ise ormanlık ve dağlık bölge kaplar. Ürün olarak kauçuk, el işi, kahve, çay, kocadarı, mısır, pirinç ve manyok meşhurdur. Önde gelen kentleri arasında ise Hanoi, Haifong ve Ho Şi Mingh başı çeker. Eğitim 12 yaşına kadar ücretsiz olmakla beraber zorunludur. Her ne kadar 1976’da Kuzey ve Güney birleşse de yıllar süren savaşın büyük bir yıkıma neden olduğu görülür.

Vietnam’da özellikle festival ve kutlamalar dünya genelinde meşhurdur. Ay takvimine göre farklı etkinlikler yapılır. Hemen hemen her ay içinde 3-4 tane farklı festival pek çok insan topluluğunu bir araya getirir.

Vietnam vize işlemleri

Vietnam seyahati için kişiler Vietnam vize işlemlerini yaptırmalıdır. Bordo yani umuma mahsus pasaport sahipleri vizeye tabidir. Hizmet, diplomatik ve hususi pasaportlular ise 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydı ile vizeden muaf sayılır. Bu ülkeye vize başvurusu yapmak isteyenler firmamız yetkilileri ile irtibata geçebilirler. Her türlü evrak, kontrol, konsolosluk ile iletişim konusunda tam destek veriyor ve  ucuz Vietnam vizesi alıyoruz.

Vietnam Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.