Güney Asya’da yer alan Umman, güneybatıdan Yemen Cumhuriyeti, batıdan Suudi Arabistan, kuzeybatıdan Birleşik Arap Emirlikleri, doğu ve güneyden Hint Okyanusu ile çevrilidir. Resmi dili Arapça olan ülkeye seyahat etmeden önce Umman vize işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Umman vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Umman vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Umman vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Umman vizesi almak isteyenler..

Çok sıcak geçen yaz mevsimleri ile birlikte genelde çöl iklimi egemendir. Aralı-mart aylarında sıcaklık 16-32°C, arasında değişim gösterir. 21°-43°C ortalama sıcaklık olmakla beraber yıllık ortalama yağış tutan 100 mm civarındadır. Dağlarda yağış oranı iç kesimlerde biraz daha fazladır. Yazın esen muson rüzgârlarıyla yağış alan tek bölgesi Güneybatıda Dofar, Umman’ın ve Arap Yarımadasının tek bölgesidir.

Ucuz Umman Vizesi
Ucuz Umman Vizesi

Başlıca yaşayan hayvanlar arasında siyah kirpi, yalnız Umman’da yaşayan sık tüylü ceylana benzer bir keçi türü olan arapc eylanı, deniz kaplumbağası ve çöl tilkisi vardır. Batna Ovası, sınırlı tarım alanlarının büyük bölümünü kaplar. Hurma, vahalarda yetiştirilen en önemli üründür. Buğday, yonca, hint kirazı, ıhlamur, hindistan cevizi, kavun, karpuz, muz ve mango başlıca yetiştirilen ürünlerdir. Fakat hurma, ıhlamur ve hindistan cevizi dışındakiler yerel tüketime yöneliktir.

Hayvancılık, koyun, keçi, deve, sığır türleri ile yapılmakla beraber dağlık alanlardadır. Petrolden sonra ekonomiye ikinci büyük katkı balıkçılıktan gelmektedir. En önemli doğal kaynağı petroldür. 3 milyar varil rezerv varlığı saptanmış dışında yeni kuyu açılma çalışmaları da devam etmektedir. Dünya fiyatlarına ve talebe göre yıllık üretim 15-30 milyon ton arasında değişmektedir. Öteki başlıca kaynaklar arasında yılda 3 milyar m3 olmak üzere doğalgaz, kromit ve az miktarda bakır bulunmaktadır.

Umman vize işlemleri

Umman’a seyahat etmek isteyenler öncelikle Umman vize işlemlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Umman vize işlemlerini diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi firmamız sizler için yapmaktadır. Umman vize işlemleri için yeterli zaman bulamayan ya da prosedürlerle uğraşmak istemeyenler için firmamız yetkilileri gerekli destek hizmeti vermektedir. Siz de Umman’a gitmek istiyor ancak vize işlemlerini hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde yerine getirmek istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Umman ya da diğer dünya ülke vizelerine dair aklınıza takılan tüm soruları firmamızı arayarak sorabilir, işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Ucuz Umman vizesi alıyoruz.

Umman Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Umman vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.