Çok ucuz fiyatlarla Sivas Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 45 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Sivas Kars uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Kars ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kars’da nerelere gidebiliriz?

DCIM103GOPRO

Kafkasya’nın en önemli kenti olan Kars, her bir özelliği ile ülkemizin turizme açılan en büyük kapılarından biridir. Ermenistan ile sınır şehrimiz olan Kars, yüzyıllar boyunca bu uygarlık ile yaptığı kültürel alışveriş neticesinde yaşam tarzı olarak pek çok çeşitliliğe sahiptir. Bunlar mimari, kültürel ve gastronomi alanlarında kendini gösterir. Uzun bir dönem Rusya’nın egemenliği altında kalan Kars, aynı zamanda gerek şehir merkezinde, gerekse ilçelerindeki Rus mimarileri ile etnik bir hava yansıtır.

Sarıkamış Kayak Merkezi ile kış turizminin öncü şehirleri arasında yer alan Kars, dünya üzerinde Alp’lerden sonra “kristal kar tozu” barındıran tek bölgedir. Muhteşem bir kayak zevkine ulaşabileceğiniz ve doğa ile başbaşa kalabileceğiniz bölge 256 kilometre uzunluğunda yürüyüş parkuruna sahiptir. Kayak merkezi; çeşitli aktiviteleri, konaklama şekilleri ve restoranları ile bugün tam olarak bir yaşam merkezidir.

Sivas Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Sivas Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.