Çok ucuz fiyatlarla Muğla Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muğla’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Muğla Ordu uçak bileti al!

Sizde Muğla’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Muğla Ordu ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Muğla Ordu Uçak Bileti
Muğla Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’de yeşil ve mavinin en güzel buluşmalarından olan Ordu, günümüzde hem antik dönemlerinden kalma mimarileri, hem de doğal güzellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çeker.

Birbirinden güzel gölleri, türkülere konu olan dereleri, yaylaları, güneşin doğuşunu ve batışını en görkemli hali ile izleyebileceğiniz tepeleri ile göz kamaştıran Ordu, mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Fatsa’ya bağlı Örencik Köyü sınırındaki doğal sit alanı içinde olan Gaga Gölü fındık bahçelerinin arasında oldukça etkileyici bir atmosfere sahiptir.

Muğla Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Muğla Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum-Milas ve Dalaman Havalimanı içinden de Muğla Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Muğla Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.