Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Mersin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Mersin’e en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 50 dakikadır. Mersin aktarmalı tüm uçuşlar Adana Şakirpaşa Havalimanı üzerinden yapılır. Aynı zamanda Şakirpaşa Havalimanından hareket eden hava yolu otobüsleri ile Mersin’de dilediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

[insert page=’mersinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Mersin uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Mersin’e  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Elazığ Mersin ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Mersin’de nerelere gidebiliriz?

Elazığ Mersin Uçak Bileti
Elazığ Mersin Uçak Bileti

Akdeniz şehri olan Mersin; doğal, kültürel ve tarihi güzellikleri neticesinde ülkemizin gözde turizm destinasyonları arasındadır. Türkiye’nin ilgi çeken merkezlerinden olan Mersin, son yıllarda devamlı olarak gelişme gösteren kent yapısı, mimarisi ve şehir faaliyetleri ile oldukça eğlenceli görüntülere sahne olur.

Şehrin birçok köşesi farklı tarihlerde Rodos kolonisi tarafından yapılan antik kentler ile çevrilidir. 7. yüzyılda yapılan ve Neolitik, Helenistik, Roma dönemlerine ışık tutan Soli Pompeiopolis Antik Kenti buna verilecek en güzel örnekler arasına girer.

Elazığ Mersin uçak bileti fiyatları

Mersin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mersin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Mersin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Mersin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mersin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Mersin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı