Küba’nın en büyük yedi şehrinden biri olan Trinidad 1514 yılında kurulmuştur. Sancti Spiritus bölgesinin merkezi olan yer 1988’de UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne girmiştir. Trinidad’a seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın seyahat öncesinde Trinidad vize işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Trinidad vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Trinidad vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Trinidad vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Trinidad vizesi almak isteyenler..

Bölge, 17. yüzyılda İngiliz kontrollü Jamaika korsanlarının ele geçirdiği bir yer haline gelmiştir. 19. yüzyılda ise Fransız sığınmacıların şeker kamışı üretimine başladıkları yer olmuştur. Şehrin yapı temelleri o zamandan atılmıştır. Günümüzde turizm açısından oldukça işlek olan Trinidad’da Küba içi uçuşların yapıldığı bir de havaalanı bulunmaktadır.

Ucuz Trinidad Vizesi
Ucuz Trinidad Vizesi

Başkent Havana’ya 370 km uzaklıktaki bir 18. yüzyıl şehri olan Trinidad tek katlı yüksek tavanlı evleri, taş sokakları işe kendine has bir mimariye ev sahipliği yapıyor. Bölgenin kendine has içeceklerinden tadarak dar sokaklarında yürümek ve tarihi alanlarını gezmek turistlerin en çok keyif aldığı aktivitedir. Playa Ancon kumsalı merkeze çok yaın olmakla beraber mutlaka görülmesi gereken turistik alanlardan. Ayrıca dalış tutkunları için Ancon eşsiz bir yer olarak öne çıkıyor.

Trinidad’da zengin el işi örnekleri hediyelik eşya dükkanlarında satılmakta ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. Topes de Collantes, Valle de los Ingenios, La Boca ve Casilda günlük seyahatlerin sıklıkla yapıldığı turistik yerler. Dünyaca ünlü Tocororo kuşunu görmek ise Trinidad’daki yabani parkları ziyaret ile mümkün durumdadır.

Ara sokaklarda müzisyenlerin canlı müzikleri ve sergiye açılan geleneksel takı eşyaları oldukça ilgi çekici detaylar olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca oldukça misafirperver bir halka sahip olan Trinidad birbirinden farklı yöresel yemeklerle de göze hitap ediyor. Siyah fasulyeli pilav, kızarmış patates ve muz, yengeç, balık zengin menünün parçalarını oluşturuyor. Akşamları dışarı çıkmak ve canlı müzik eşliğinde yemek yiyerek eğlenmek için de pek çok alternatif mevcut.

Trinidad vize işlemleri

Trinidad’a seyehat etmek isteyen vatandaşlarımız şayet bordo yani umuma mahsus pasaporta sahip iseler 30 gün süreli Trinidad ve Tobago Kapı Vizesi ile giriş yapabilmektedirler. Diplomatik, Hizmet, Hususi Pasaport sahipleri ise 90 gün süreli Trinidad ve Tobago Kapı Vizesi ile girebilmektedirler. Ancak 30 günlük süreci geçen ziyaretlerde vize başvuruları yapılmalıdır. Trinidad vize işlemleri için firmamız vatandaşlarımıza gerekli destek hizmeti sağlamaktadır. Trinidad vize işlemleri için aklınıza takılan tüm sorular için yetkililerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Trinidad Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Trinidad vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.