Trabzon Havaalanı şehir merkezin den 6 km uzaklıktadır. Havalimanı faaliyetine 1957 yılında başlamıştır. Eş zamanlı olarak 14 büyük gövdeli uçağın park edebilmesine olanak sağlamaktadır. Havaalanında iç ve dış hat uçuşlar yapılabilmektedir. Trabzon havaalanına gidecek olan yolcular servis, taksi ya da otobüs kulanarak rahatlıkla erişebilirler. Web sitemizde ucuz Trabzon Havalimanı uçak bileti de aranır. Trabzon”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Trabzon Havalimanı uçak bileti

TatilCity.NET üzerinden ucuz Trabzon Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti fiyatları buradan görülebiliyor.

Trabzon Havalimanı uçak bileti
Trabzon Havalimanı uçak bileti

Havaalanları arasında Türkiye’de denize paralel olarak konumlandırılan  tek havaalanı özelliğinde olan Trabzon Havaalanı‘nın, dış ve iç hat terminallerinde senelik 3,5 milyon yolcu kapasitesi mevcuttur. Otopark bakımından oldukça geniş olan havalimanı toplamda 385 araçlık otoparkı içerisin de barındırmaktadır. Ayrıca içerisinde araç kiralama ofisleri de mevcuttur ki yolcular bu ofislerden istedikleri türde ve konforda araç kiralayabilirler.

Kışları bol yağışlı, yazları sıcak geçen Karadeniz şehri Trabzon’a gitmeden önce güncel hava durumunu öğrenmenizde fayda olacaktır. Tarih boyunca farklı devletlerin hükmü altına girmiş olan şehir pek çok doğal ve tarihi güzellikleri barındırmakta ve bu nedenle her sene yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmaktadır.

Trabzon Havaalanı Ulaşım

Trabzon’a seyahat edecek yolcular için ulaşım oldukça rahat olmaktadır. Trabzon’da 24 saat boyunca hizmet veren HAVAŞ otobüsleri, taksiler, ya da kiralayabileceğiniz araçlar bulunmaktadır. Trabzon Havalimanı şehrin merkezine sadece 6 km uzaklıktadır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü ise 5 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Ayrıca denize kıyısı bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı ucuz uçak bileti

Şehir merkezinden hav alimanına ya da havalimanından şehir merkezine gitmek için dolmuş, taksi, HAVAŞ, otobüs gibi seçeneklerden size en uygununu tercih edebilirsiniz. Trabzon Havaalanı, Giresun, Rize gibi yakın şehirlere de yolcu taşımaktadır. Bu sebeple bu illere de HAVAŞ servisleri bulunmaktadır. Trabzon’a seyahat eden yolcuların hiçbiri transfer konusunda sıkıntı yaşamamaktadır. Herkese uygun araç seçenekleri ile havaalanından merkeze ya da merkezden havaalanına ulaşım oldukça rahat ve konforludur.

Ucuz Trabzon Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Trabzon Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Trabzon’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Trabzon Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Trabzon Havaalanı Konumu

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]