Uzun dar bir şerit halinde Gine körfezine doğru uzanan Togo, Afrika kıtası standartlarına göre küçük bir ülkedir. Kıyı, alçak ve düz ovalardan oluşan yüzey şekilleri ile en yüksek nokta Mont Agau’dur. Togo’ya gitmek isteyen vatandaşlarımızın Togo vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Togo vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Togo vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Togo vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Togo vizesi almak isteyenler..

En uzun nehri Mono olan Togo’nun Ogou ve Oti adlı iki akarsuyu daha vardır. Mono nehri aynı zamanda taşımacılık için de büyük kolaylık sağlamaktadır. Ülke  arazilerini bu 3 nehir sular ve bu da tarım için iyi bir zemin hazırlar. Bölge ikliminin en belirgin özelliği tropikal yapıya sahip olmasıdır. Togo tabiatının belirleyici unsuru ise nemdir. Kıyı bölgeler aşırı nemli ve sıcaktır. Dağ bölgesine yakın olan bölgelerde ise yağış ve soğuk sıklaşır.

Ucuz Togo Vizesi
Ucuz Togo Vizesi

Togo ekonomisi tarım üzerinden şekillenmektedir. Halkın ortalama yüzde 16’lık bir bölümü şehirlerde yaşamaktadır. Geri kalan kesim ise köylerde hayatlarını sürdürmektedir. Tarımla uğraşan nüfus ortalama yüzde 78’lik bir dilimdir. Tarıma uygun topraklar ise yüzde 38’lik bir dilimdedir. Ancak bunun sadece yüzde 7’lik bir kısmında tarım yapılabilmektedir. Tarım ürünleri arasında ihracatı en fazla yapılan pamuk, kakao, palmiye ürünleri ile kahvedir. Yerfıstığı ve hindistan cevizi ise diğer önemli ürünleridir. Togo’nun sık ormanlarından elde edilen kerestelerden gemi yapılmaktadır.

Lome, Togo’nun en büyük şehri olmakla beraber ticari hayat buradan yön bulur. Yine burada bulunan liman Togo ithalat ve ihracatının şah damarıdır. Diğer Afrika ülkelerine nazaran yer altı kaynakları bakımından Togo o kadar zengin bir ülke değildir. Ayakkabı ve tekstil sanayi yeterli düzeyde olmamasına karşın sanayi bakımından en önemli unsurlardır. Batı Afrika’da bulunan en küçük ülke konumundadır.

Togo vize işlemleri

Togo’ya seyahat etmek isteyen kişilerin mutlaka Togo vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Firmamız Togo vize işlemlerinde vatandaşlarımıza gerekli hizmet desteğini vermektedir. Togo vize başvurusunda gerekli olan evrakların listesi, kontrolü, konsolosluğa evrakların gönderilmesi gibi pek çok işlem firmamız yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Siz de Togo’ya gitmek istiyor ancak vize işlemleri için yeterli zaman bulamıyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Togo Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Togo vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.