Tekirdağ”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir. Bu sayede hem hızlı hem de pratik bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz. Web sitemizde ucuz Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçak bileti de aranır.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçak bileti

Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçak bileti
Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçak bileti

Tekirdağ Çorlu Havaalanı, 1998 senesinde hizmete açılmıştır. Senede ortalama 600 bin yolcu kapasitesi ile dikkatleri çekmektedir. Hav alimanı, uluslararası hava trafiğine açıktır. Tek bir binada hem iç hatlar hem de dış hatlar olarak hizmet vermektedir. Tekirdağ Çorlu Havalimanı, sivil ve askeri havalimanı statüsünde olup Türkiye’nin Trakya kesiminde etkin olarak yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Ulaşım

Havalimanı, Çorlu ilçe merkezinden 15 km uzaklıkta konumlanır. Tekirdağ Çorlu Havalimanı‘na ulaşım ise oldukça kolaydır. Havaalanına giden toplu taşıma araçları mevcuttur. Otobüslerle havaalanına rahatlıkla gidilebilir. Yıllık 600 bin yolcu ağırlama kapasitesine sahip olan Çorlu Havalimanına ayrıca taksi ile de ulaşabilirsiniz. Havaalanı bünyesinde servislerin olduğunu da belirtmek gerekir. Geniş çaplı hizmet veren havaalanı hemen her türlü yolcu ihtiyacını karşılayaca şekilde donatılmış ve hizmete açılmıştır.

Sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulatarak hangi saatlerde Çorlu Havalimanı’na gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Senenin belirli dönemlerinde hesaplı uçak bileti bulmak mümkündür. Cazip fiyat avantjlarını yine site üzerinden kolaylıkla görebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı ucuz uçak bileti

İstanbul’a yakınlığı, Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan kara yolu üzerinde olması gibi durumlardan ötürü Tekirdağ adeta bir cazibe merkezi haline dönüşmüştür. İş olanakları, turistik alanları ile yoğun bir nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin tarihi mirası çok fazladır. Antik çağlardan beri pek çok kent bu topraklar üzerinde kurulmuş ve pek çok medeniyet görmüştür. Bu sebeple her sene pek çok ziyaretçi buraya uğramaktadır. Tekirdağ Çorlu Havalimanı ise modern yapısı ve teknik donanımı ile misafirlerini karşılamaktadır. Siz de Tekirdağ Çorlu Havalimanından şehre ulaşmak istiyor ve bu güzide şehri keşfetmek istiyorsanız uçak biletinizi sitemiz üzerinden rahatça aratara bulabilirsiniz.

Ucuz Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Tekirdağ Çorlu Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Tekirdağ’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Tekirdağ Çorlu Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Konumu