Türkiye’ye vize uygulayan bütün ülkelerin vizelerini alıyoruz. Tacikistan vizesi için de bütün işlemleri gerçekleştiririz. Tacikistan vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Tacikistan vizesi için bizi arayın.

Tacikistan, eski Sovyetler Birliği’nin en güneyinde yer almaktadır. Güneyde Afganistan, doğuda Çin, kuzeyde Kırgızistan, batı ve kuzeybatıda Özbekistan ile komşudur. Nüfusun % 15’i Özbeklerden oluşurken % 1,1’i Ruslar ve % 1,1’i Kırgızlardan oluşmaktadır. Tacikistan’a seyahat etmek isteyen kişilerin seyahat öncesinde Tacikistan vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Ucuz Tacikistan vizesi isteyenler..

Nüfusa bakıldığında Tacikistan’ın neredeyse yarısının yaşı 14’ünün altındadır. Sanayi alanında nüfusun sadece yüzde 5’lik bir kısmı faaliyet gösterirken işgücünün yarıdan fazlası tarım alanında çalışmaktadır. Eski SSCB içerisinde kişi başına düşen gelir olarak en yoksul ülkedir. 1992’de başlayan ve 1997’ye kadar süren iç savaş ekonomiyi ciddi manada etkiledi. Tacikistan ekonomisi dışarıdan temin ettiği doğalgaz  ve petrole dayanmaktadır. Gayrisafi yurtiçi hasılasının neredeyse yarısı bir oran Rusya başta olmak üzere dışarıdan gelen göçmen çalışanlara dayalı durumdadır. Ucuz Tacikistan vizesi alıyoruz. Bizi arayın!

Ucuz Tacikistan Vizesi - Tacikistan vize işlemleri
Ucuz Tacikistan Vizesi

Ekilebilirlik bakımından ülkenin yalnızca %7’lik bir kısmı verimli denebilir. Ülkede en çok üretimde olan pamuktur. Pamuk üretimi devlet tarafından sıı şekilde kontrol edilmektedir.

Sanayi anlamında ülkede sadece hidroenerji, alüminyum olmakla beraber bunlar ufak denilebilecek fabrikalar ile sürdürülmektedir. Turizm manasında ülkenin görülmesi gereken belli başları yerleri mevcuttur. Bunlar arasında; Rudaki Park, Tacikistan Bayrağı ve Bayrak Direği, İsmail Somoni Anıtı, Tacikistan Ulusal Müzesi bulunmaktadır. Ucuz tatil yapmak isteyenlere ucuz uçak bileti buluyoruz.

 

Tacikistan vize işlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları eğer diplomatik pasaportları mevcut ise ülke girişi ile beraber 90 günlük bir vize muafiyeti söz konusudur. Hususi pasaport sahipleri ise turizm amaçlı seyahatlerinde 6 ay içerisinde 60 günün geçmemek sureti ile vizeden muaf olabilmektedirler. Ancak umuma mahsus bordo pasaportlu kişiler mutlak suretle vizeye tabi bulunmaktadır. Tacikistan’a gitmek isteyen ancak vize işlemleri için yeterli vakti bulamayan kişilere firmamız vize konusunda destek vermektedir.

Tacikistan vizesi evraklar listesinin kişiye bildirilmesi, evrakların kontrolü ve varsa eksiklerin bildirilmesi, konsolosluğa gerekli evrakların sunulması ve konsolosluktan gelecek cevabı ilgili kişiye iletme gibi tüm prosedürler firmamız yetkililerince yapılmaktadır. Siz de Tacikistan’a hızlı ve ekonomik bir şekilde vize almak istiyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçin, yetkililerimiz aklınıza takılan tüm soruları cevaplasın ve desteğimiz ile Tacikistan vizesi için işlemleriniz tamamlansın.

Tacikistan Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Tacikistan vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.