Web sitemizde ucuz Isparta Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti de aranır. Isparta”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Türkiye’nin gül yetiştiriciliği ile bilinen şehri Isparta’da yer alan Isparta Süleymen Demirel Havalimanı,  şehir merkezine 30 kilometrelik bir mesafe yer almaktadır. Havaalanı 1997 yılında hizmete girmekle beraber uluslararası trafiğe açıktır. İç ve dış hatların bulunduğu havaalanında ayrıca eğitim kurumları tarafından pilotluk eğitimi de verilmektedir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı sivil kategoride olmakla beraber gelecek dönemde askeri olarak da kullanıma açacak.

 Süleymen Demirel Havalimanı uçak bileti

 Süleymen Demirel Havalimanı uçak bileti
Süleymen Demirel Havalimanı uçak bileti

Haftanın 6 günü boyunca Süleymen Demirel Havalimanı‘ndan İstanbul’a karşılıklı seferler sürmektedir. Perşembe haricinde diğer tüm günler direkt olarak uçuş bulmak mümkündür. Ancak ucuz ucuz Isparta otobüs bileti ile diğer şehirlerden aktarmalı uçuşlar da mevcuttur. 1997 yılından beri sivil havacılığın hizmetinde olan havalimanı şehir merkezine 30 km mesafededir.

Süleymen Demirel Havalimanı Ulaşım

Havalimanında iç hem de dış hatlar terminal binası bulunmakla birlikte, 3000×45 metre boyutlarında bir pisti mevcuttur. İç ve dış hat terminal binaları ortak kullanımdadır.   Binanın yolcu kapasitesi 1.5000.000 yolcu dolaylarındadır. Havalimanı bununla beraber farklı okulların pilotaj eğitimlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta yolculuklarında rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Havalimanının ilk temeli dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından yapılmış olduğn 1994 senesinde hizmete başlamıştır. Burdur’a 30, Antalya’ya 140 km measfede konumlanmaktadır.

 Süleyman Demirel Havalimanı ucuz uçak bileti

Oldukça donanımlı bir yapıya sahip olan Süleyman Demirel Havalimanı‘nın ayrıca kargo terminali ve 100 araç kapasiteli bir otoparkı bulunmaktadır. Hem hızlı hem de keyifli bir yolculuk için Süleyman Demirel Havalimanı oldukça kullanışlı bir havalimanı olarak öne çıkmaktadır.

Havalimanına ulaşma için ise pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birisi taksi ile ulaşımdır. Bir diğer ulaşım aracı olarak araç kiralama tercih edilebilir. Ayrıca belediye otobüsleri de havalimanına ulaşımı sağlamak için alternatif olmaktadır.

Ucuz Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Süleyman Demirel Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Isparta’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Isparta Süleyman Demirel Havaalanı Konumu