Marmaris Günübirlik Tekne Turu

Marmaris, Muğla, Türkiye
Not Rated
Süre

6,5

İptal

İptal Yok

Müsait Rezerve Sayısı

16 kişi

Diller

Türkçe

1.program 9.30 hareket.  Marmaris’ten ilk olarak  cennet adasına hareket ediyoruz.

ikinci koy kızıl kum.

3.ada yeşildeniz

4.koy akvaryum dilek mağarası

5.koy turunç

6.koy kumlu bük saat 16.00 Marmaris liman 

Cennet Adası Hakkında Genel Bilgiler

Bu kısa yazmızda Marmarisi en  güzel  bölgelerinden birini tanıtacağız.  Marmaris Koyu’nun hemen girişinde ir adadan daha ziyade yarımada özelliği taşıyan Cennet Adası,  bir cok teknenin ,yatın i guletin uğrak yerlerinden biridir. Cennet adasında doğa yürüyüşleri  yapılablieceği gibi duru  deniznde yüzerek serinleyeblirsiniz . Adaya, 8 kilometrelik mesafede olanmeşhur Yalnacı bogazdan üzerinden yürüyerek gecireleblir . Büyüleyici manazarı sizleri kendisne hayran bırakacak.  Bölgede olan restoranlarda ve kafelerde zaman gecirmek başka bir deneyim olacak .       
2 . olarak kızıl kum kuyuna gidiyoruz. 

Kızılkum Hakkında Genel Bilgiler

Karadan ulaşımın olmadığı ,Çogu  kişin bikmediği bu koya ancak tekne ile gidilmesi mümkün. Orhaniyenin hemen karşısındaki koy yeşili ve turkuaz mavisi ile cennetten bir köşe.

Yeşildeniz Hakkında Genel Bilgiler

Marmaris acıklarında bulununan koy adını yeşil rengine sahip denizden almıştır. Marmarisin en güzel koylarından olan Yeşildeniz muhakkak görülmesi gerken yerlerdendir.

Akvaryum Dilek mağrası Hakkında Genel Bilgiler

Dilek mağrasının diğer adıda Fosforlu Mağradır . Dilek Mağarasında  dilek dileyip bozuk para atılabilir. Dilek mağrası dışındaki fosforlu ve benzersiz bir görüntüsünün olaması sebei turkuaz renkli suyun mağara geometrisidir.

Turunç Hakkında Genel Bilgiler

Saklı bir koy içerisinde yer alan Turunç akvaryumu andırmakta. Zengin su altı yaşamı ile ve yeşili bol güzelilkleri ile marmarise oldukça  yakın. turunç koyundaki restoran ve kafeler eşsiz samanlar gecirmek için ideal.

Kumlubük Hakkında Genel Bilgiler

Muğla’nın Marmaris’ ilçesine  24 kilometre uzaklıkta  olan Kumlubük Koyu, hala bakir kalmış koyu kum plajı ile sizleri beklmekde. deniz oldukça berrak olan bu koyda bir çok denzi aktivitesi yapılmakta. 

Günübirlik Turlar

Türkçe

Günübirlik Turlar

Etkinliğin Konumu

Marmaris, Muğla, Türkiye

Yorumlar

0/5
Not Rated
Dayalı 0 yorum
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok kötü
0
Toplamda 1 / 0 - 0 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

itibaren ₺0

Mal sahibi

admin

2023'den bu yana üye

Bunları da beğenebilirsin