Marmaris Günübirlik Tekne Turu 2

Marmaris, Muğla, Türkiye
Not Rated
Süre

6,5

İptal

İptal Yok

Müsait Rezerve Sayısı

16 kişi

Diller

Türkçe

saat 10.00 hareket

ilk koy cennet adası

2.koy keçi adası

3.koy yeşil deniz

4.koy kadırga

5.koy çiftlik

6.koy gebe kilise akşam 18.30 Marmaris liman

Cennet Adası Hakkında Genel Bilgiler

Bu kısa yazmızda Marmarisi en  güzel  bölgelerinden birini tanıtacağız.  Marmaris Koyu’nun hemen girişinde ir adadan daha ziyade yarımada özelliği taşıyan Cennet Adası,  bir cok teknenin ,yatın i guletin uğrak yerlerinden biridir. Cennet adasında doğa yürüyüşleri  yapılablieceği gibi duru  deniznde yüzerek serinleyeblirsiniz . Adaya, 8 kilometrelik mesafede olanmeşhur Yalnacı bogazdan üzerinden yürüyerek gecireleblir . Büyüleyici manazarı sizleri kendisne hayran bırakacak.  Bölgede olan restoranlarda ve kafelerde zaman gecirmek başka bir deneyim olacak .    

Keçi  Adası Hakkında Genel Bilgiler

Keçi Adası  Marmaris  Körfezi’nde, Marmaris Milli Parkı  sınırları içerisinde bulunur.  , Marmaristen düzenlenen günübirlik  tekne turlarının uğradığı üzerinde yerleşimin olmadığı adalardandır.  

Yeşil Deniz Hakkında Genel Bilgiler

Marmaris acıklarında bulununan koy adını yeşil rengine sahip denizden almıştır. Marmarisin en güzel koylarından olan Yeşildeniz muhakkak görülmesi gerken yerlerdendir.

Kadırga Koyu Hakkında Genel Bilgiler

Kadırga Koyu Marmaris merkeze en uzak mesafe bulunan koydur. Kadırga Feneri’nin tam karşısında yer alan koy özelikle  Dalış yapmak isteyenler için mutlaka uğranılması gereken bir koydur. helenistik döneme ait batık yapı üstünde yüzülen kadırga koyu mutlaka görülmesi yerdir.

Çiftlik Koyu Hakkında Genel Bilgiler

Marmarisin en güzel ve görülmesi gereken koylarından biri olan Çiftlik koy adeta bir Vahaya benzer. Tertemiz turkuaz mavis suları ve enfes sahili ile sizleri bekliyor.

Gebe Kilise Hakkında Genel Bilgiler

Gebe Kilise, turkuazın her tonunu ve doğal güzellikleri ve  bulabileceğiniz tam anlamıyla cennetten kopan koy un denizi oldukca   sakindir. Çam ağaçları arasında antik kalıntılar içinde yüzmenin keyfinin alınaçı koy mutlaka görülmelidir .

 

Günübirlik Turlar
Mavi tur

Türkçe

Etkinliğin Konumu

Marmaris, Muğla, Türkiye

Yorumlar

0/5
Not Rated
Dayalı 0 yorum
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok kötü
0
Toplamda 1 / 0 - 0 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

itibaren ₺1000

Mal sahibi

admin

2023'den bu yana üye

Bunları da beğenebilirsin