Solomon Takımadaları, Bougainville ve Buka Adaları’nı yani Papua Yeni Ginesi’nin bir bölümünü oluşturur. Okyanusya’da adalar devleti olan bölge yaz tatillerinin dünyadaki en önemli turizm destinasyonları arasında kendini gösterir. Adalar, Güneybatı Pasifik’te Papua Yeni Ginesi’nin yaklaşık 1.000 km. doğusunda yer alır. 21 büyük ve yüzlerce küçük ada takımadalarından meydana gelir. Aynı zamanda bu adalar 1.500 km’lik bir alana yayılım gösterir. Dünyanın her bir noktasına vize yapan Tatil City sizi muhteşem bir atmosferle buluşturuyor.  Başkenti Honiara olan Solomon’a gitmek için Türk vatandaşlarının Solomon vize sahibi olması gerekir. Solomon vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Solomon vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Solomon vizesi için bizi arayın.

Ucuz Solomon vizesi almak isteyenler..

Solomon adalarını oluşturan adaların bugün pek çoğu yanardağ özelliğine sahiptir. Her bir dağlık bölgesi ırmaklarla ayrılan ülke  özellikle büyük adalarda geniş bir alana yayılır. Küçük adalar sivri mercan kayalıklardan meydana gelir. Kayalardan doğru inen alçalma durumu ile beraber tepeler giderek fundalıklı yamaçlara, daha sonra hindistan cevizi, palmiye ve kumsallara dönüşür.

Ucız Solomon Vizesi
Ucuz Solomon Vizesi

Adalarda tropikal deniz iklimi etkisi gözlemlenir. Akşamları dağlardan ve okyanustan esen rüzgarlar kıyı şeridinin sürekli sıcak havasını ılıman bir konuma getirir. Isı gündüzleri 32 dereceye kadar çıkarken geceleri 20 dereceye kadar düşer. Yağmur mevsimi kasımdan nisana kadar devam eder. Bu dönemde kuzeybatı ve batıdan esen rüzgarlar bazen kısa süreli kasırgaya sebebiyet verebilir.

Tarım sektörü ülkenin GSMH’nın yüzde 65’ini oluşturur.  Endüstri sektörü yüzde 5’ini oluştururken yüzde 6’lık bir istihdama konu olur. Yaygın olarak görülen boksit ve fosfat gibi maden yatakları şu an için işletilmez. Halkın ortalama yüzde 90’lık bir kesimi kendisi meyve sebze yetiştirir ve balık avlama ile geçinir.  Bu nedenle dünya üzerinde deniz ürünleri açısından geniş bir gastronomiye sahiptir. Kurutulmuş Hindistan cevizi içi olan kopraya, döviz getiren başlıca üründür. Ayrıca 1980’lerden bu yana kakao, kereste ve balık önemini korur. Pirinç, ton balığı konservesi, palmiye yağı fabrikaları üretim çeşidini artırmak maksadı ile kuruldu. Devlet, turizm girişimlerini destekler. Başlıca dış satım ürünler arasında kakao, palmiye yağı, kereste, balık bulunur.

Solomon vize işlemleri

Solomon Adaları’na seyahat etmek isteyen kişiler Solomon vize başvurusu yapmalıdır. Ucuz Solomon vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için firmamız her türlü desteği vatandaşlarımıza sağlıyor.

Solomon vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.