Acenta olarak Slovenya vizesi için de bütün işlemleri gerçekleştiririz. Slovenya vize işlemleri tamamlanır, çözüm sunulur. Ucuz Slovenya vizesi için bizi arayın.

Resmi adı ile Slovenya Cumhuriyeti, Orta Avrupa’nın güneyinde yer almaktadır. Yugoslavya’dan sorunsuz bir şekilde ayrılmış olan ülke, Balkan ülkeleri içinde refah düzeyi en yüksek, en gelişmiş ve Balkanların en zengini olarak bilinmektedir. Slovenya’ya gitmek isteyenlerin Slovenya vize işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

Ucuz Slovenya vizesi almak isteyenler..

Ülkenin doğu kısmında Büyük Macaristan Ovası’nın uzantıları bulunmakla beraber büyük bölümü Slovenya Alpleri ile kaplıdır. Slovenya’nın en önemli akarsuları Drava ve Sava’dır. Bu iki akarsu ülkenin orta bölümü ve doğusunda yer alan ovaları sulamaktadır.

Ucuz Slovenya Vizesi - Slovenya vize işlemleri
Ucuz Slovenya Vizesi

Günümüzde yaşadıkları topraklara 6. yüzyılda gelen Slovenler’in resmi dili Slovence’dir.  Ülkede 11 tanesi şehir olmak üzere 210 belediye mevcuttur.  Nüfusun yüzde 83.06’sı Sloven’dir. Geriye kalanların yüzde 1.98’ini Sırp, yüzde 1.81’i Hırvat, yüzde 1.10’u ise Boşnaklardan oluşmaktadır. Slovenya vizesi aacentamız tarafından alınmaktadır.

Ülkede İtalyanca da oldukça yaygın olarak konuşulmaktadır. İngilizce’de geniş bir kesim tarafından bilindiğinden dolayı gezerken herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Yugoslavya zamanında tüm sanayi yatırımları Slovenya’ya yapıldığından her daim diğerlerine göre bir adım önde olmuştur. Üle Avrupa Birliği üyesidir. Önemli bir bölümü Alplerle kaplı olduğundan turizm açısından da büyük ilgi görmektedir. Özellikle doğa tutkunlarının favorileri arasındadır. Slovenya vizesi kolay alınabilir bir vizedir.

Slovenya Cumhuriyeti’ne giriş yapılabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının gerekli vize işlemlerini yaptırması gereklidir. Umuma mahsus bordo pasaportlu kişiler vize işlemlerini mutlaka yaptırmaları gerekirken diplomatik, hizmet ve hususi pasaportlular 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak sureti ile vizeden muaftırlar. Slovenya vizesi alıp bu ülkeye uçmak isteyenler ucuz uçak bileti seçeneklerini web sitemizden görebilirler.

Slovenya vize işlemleri

Slovenya schengen üyesi bir ülkedir. Slovenya üzerinden diğer schengen ülkelerine giriş yapılabilmektedir. Ancak schengen vizesi Slovenya için alınmış ise diğer schengen ülkelerine geçiş için mutlaka Slovenya’ya giriş yapılmalıdır. Slovenya vizesi ile direkt olarak diğer schengen ülkelerine girişe izin verilmemektedir. Slovenya vize başvurusu yapmak isteyen kişilere firmamız gerekli desteği vermektedir. Siz de Slovenya’ya gitmek istiyor ama işlemler için yeterli zaman bulamıyorsanız hemen yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Belge listesinin bildirimi, belgelerin kontrolü ve eksiklerin tespiti, tamamlanması, konsolosluğa belgelerin teslimi, konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm süreç uzmanlarımız tarafından başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Hemen arayın uzmanlarımız aklınıza takılan soruları cevaplayıp yardımcı olsunlar.

Slovenya Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.