Slovakya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Slovakya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Slovakya vizesi için bizi arayın!

Dağılmış olan eski Çekoslovakya ülkelerinden birisi olan Slovakya’nın toprakları büyük oranda dağlarla çevrilidir. Bunlardan en meşhuru Karpat Dağları’dır ki ülkenin yüzey şekillerine biçim vermektedir. Gerlachovka doruğu ülkenin en yüksek noktası Tatra dağındadır. Yer altı zenginlikleri ve kış turizmi ile dikkatleri toplayan ülkeye gitmek isteyenler Slovakya vize işlemlerini gerçekleştirerek ülkeye gidebilmektedir.

Ucuz Slovakya vizesi almak isteyenler..

Ucuz Slovakya Vizesi - Slovakya Vize işlemleri
Ucuz Slovakya Vizesi

Karasal iklimin hakim olduğu Slovakya’da denize kıyı bulunmamaktadır. Kışları sert ve soğuk olmakla beraber ovalara yaklaştıkça havanın yumuşadığı gözlemlenir. Yer altı kaynakları bakımından oldukça zengin olduğu bilinen Slovakya yer altı rezervlerini dağlarda barındırmaktadır. Yer altı madenleri arasında bakır, demir cevheri, kurşun, magnezit, çinko ve kurşun bulunmaktadır. Ovalarında sınırlı miktarda da olsa petrol ve gaz çıkarılmaktadır.

Ülke ekonomisini besleyen bir başka unsur da kış turizmidir. Avrupa’dan her yıl binlerce turist kış turizmi için ülkeye gelen turistler mevcuttur. Kayak merkezi olarak da bilinir. Bununla beraber ortaçağ şatoları, kaplıcalar, gotik kiliseler ile kültür turizmi bakımından da insanları cezbetmektedir. Meşhur ağaç köy evleri UNESCO koruma mirası içerisindedir.

Slovakya vize işlemleri

Slovakya Hükümeti ülkeye gelmek isteyen Türk vatandaşlara şayet umumi bordo pasaport var ise vize uygulamaktadır. Fakat yeşil hususi pasaport, gri hizmet pasaportu, siyah diplomatik pasaport sahiplerine ülkede geçirecekleri 90 günlük zaman diliminde vize uygulamamaktadır. Slovakya da schengen üyesi bir ülkedir ve diğer schengen ülkelerine aynı vize ile seyahat edilebilmektedir. Ancak Slovakya vizesi ile diğer schengen ülkelerine seyahat edeceklerin öncelikle Slovakya’ya giriş yapması gerekmektedir. Slovakya vizesi ile direkt olarak diğer schengen ülkelerine geçmek mümkün değildir. Vize başvurusunu seyahatten 3 ay öncesine kadar yapmak mümkündür. Başvuru sahiplerinden ayrıca parmak izi de istenmektedir.

Ülkeye gitmek isteyen vatandaşlarımıza firma olarak vize konusunda yardımcı olmaktayız. Hem zaman yönünden hem maddi yönden tasarruf etmek vatandaşlarımız Slovakya vize işlemleri için bize başvurduğu takdirde uzman yetkililerimiz vize sürecini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Evrak listesinin çıkarılması ve takibi, kontrollerin yapılması, konsolosluğa gerekli evrakların gönderilmesi ve sonucun ilgili kişiye bildirilmesi gibi işlemleri bizzat yapmaktayız. Slovakya’ya gitmek isteyenler ucuz uçak bileti istiyorlarsa Web sitemizi kullanabilirler.

Slovakya Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.