Şırnak”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir. Web sitemizde ucuz Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti de aranır.

Şırnak’a bağlı Cizre’ye 10 kilometre mesafede bulunan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, yurtiçi uçuşlar için kullanılan sivil havalimanıdır. Maliyeti toplamda 120 milyonu bulmuştur. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından 26 Temmuz 2013’de açılışı yapılmış ve hizmete girmiştir. Cizre-İdil kara yolu üzerine inşa edilen havaalanı; şehir merkezinden 9 km uzaklıkta konumlandırılmıştır.

[insert page=’sirnak-otelleri-sirnak-ucak-bileti’ display=’content’]

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti
Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti

Şırnak iklimi bakımından oldukça sert bir yapıya sahiptir. Şehir, yüzyıllara yayılan bir zaman diliminde pek çok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’nin güneydoğusunda yer alan ili görmek isteyen pek çok yerli ve yabancı turist şehre yolculu etmektedir. İl, 1990 senesine kadar Siirt’in bir ilçesiydi. O sene çıkarılan bir kararname ile il statüsüne yükselmiştir. Şehrin etrafı dağlarla çevrilidir. Zorlu yaşam koşullarına sahip olmakla beraber tarihi kalıntıları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Şırnak Şerafettin Elçi Havaalanı ucuz uçak bileti

Araç kiralama firması da bulunan havaalanında arzu edilen model ve fiyat seçeneğine göre araç kiralanabilir. Özel aracı olanlar için  ise bir otopark mevcuttur. Havaalanında VIP salonu da bulunmaktadır. Burada yolcuların sağlık ve bankacılık hizmetlerinden yararlanmalarına olanak tanınmıştır. Havaalanı senede 500 bin yolcu ağırlama kapasitesine sahiptir. Terminal kapladığı alan bakımından 3.500 metrekaredir. Şırnak’a seyahat etmek isteyen yolcular sitemiz üzerinden dilediği gün ve saatte ucuz uçak bileti edinebilirler. Sitemizde hazırladığımız özel sistem ile rahatlıkla arama yapabilir ve istediğiniz zaman dilimi için biletinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Şırnak Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Şırnak’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Şerafettin Elçi Havaalanı Konumu

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]