Schengen vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Schengen vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Schengen vizesi için bizi arayın.

Pek çok insanın hayali Avrupa ülkelerini gezmektir. Ancak Avrupa ülkelerini gezmek için bazı prosedürlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Bu prosedürler yerine getirildiği takdirde Avrupa’yı gezmek hiç de hayal değil. Schengen bölgesi kapsamında kalan ülkelere seyahat etmek için Schengen vizesi dediğimiz vizeyi almak gerekiyor. Bahselien bu vizeyi almak için neler yapılması gerektiği pek çok insan için soru işareti. Şimdi bu vizeyi almak için neler yapılması gerektiğini biraz açıklayalım.

Ucuz Schengen vizesi isteyenler..

Avrupa’daki 26 ülkeyi dolaşmanız artık mümkün. Bunun için ilk yapılacak şey ise Schengen vizesi talebinde bulunmak. Avrupa ülkelerini sorunsuz bir şekilde dolaşmak isteyen insanların akıllarındaki soru ise Schengen vizesinin nasıl alınacağıdır. Schengen vizesi nedir, nasıl başvurulur ve nasıl alınır gibi soruların cevaplarını yanıtlayalım.

Schengen vizesi - Schengen vize işlemleri - Ucuz Schengen vizesi
Ucuz Schengen Vizesi

Schengen vizesi dediğimiz vize türü Schengen Bölgesine gitmek için alınacak belgenin adıdır. Schengen vizesi 26 ülke için geçerlidir. Bu vize alındığı takdirde Avrupa’daki 26 ülkeye rahatlıkla gitmek dolaşmak mümkün olmaktadır. Bu ülkeler arasında Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Estonya, Danimarka, Fransa, Finlandiya, Hollanda, Fransa, İsveç, İspanya, İzlanda, İsviçre, Letonya, İtalya, Lüksenburg, Litvanya, Macaristan, Lihtenştayn, Portekiz, Polonya, Norveç, Malta, Yunanistan, Slovenya, Slovaya bulunmaktadır.

Schengen vizesi alabilmek için mevcut pasaportunuzun 6 aylık kullanım geçerliliği bulunmalıdır. Hangi ülkeye gidilecekse o ülkenin web sitesi üzerinden başvuru formu alınarak doldurulur. Form imzalı bir şekilde tamamlanmalıdır. Biyometrik fotoğrafınızın olması ve seyahat hakında konsolosluğa detaylı bir yazı yazılmalıdır. Gidilecek ülkedeki ikamet edilecek yer, uçak biletinin kopyası, sağlık sebebi ile ülkesine geri gönderilme durumu için 30.000 Euro teminat bedeli olan sağlık sigortası, iş yerinden alınan maaşın ne kadar olduğuna dair resmi bir yazı, seyahat için alınan izin belgesi, araç ruhsatı ya da tapu gibi evraklar (bu zorunlu değildir) şeklindeki belgeler hazırlanmalıdır.

Yani Avrupa’yı dolaşmak, rüyalarınızın kentlerini görmek hiç de düşündüğünüz kadar zor değil. Firmamız sizlerin tüm vize işlemlerini sizin için ayarlıyor ve sizlerin rahat ve konforlu bir seyahate çıkmanız için her türlü detayla ilgileniyor. Hemen arayın, bu tatil fırsatından siz de yararlanın.

Şengen vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Şengen vize işlemleri tamamlanır. Ucuz şengen vizesi için bizi arayın.

Tatil city markası, sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edecek. Vize işlemleri için ofisimiz hizmetinizde.

Schengen Vize Başvuru Formu

Error: Contact form not found.