Güney Avrupa’da bir devlet olan San Marino, güney ve batıdan Marches Bölgesi, kuzey ve doğudan Emilia-Romagna Bölgesi olmak üzere İtalya topraklarıyla çevrelidir. Avrupa’nın üçüncü küçük ülkesi olmakla beraber Nauru’dan sonra dünyanın en küçük cumhuriyeti özelliğini taşır. Başkenti San Marino olan ülkeye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız San Marino vize başvurusu hakkında firmamızdan detaylı bilgi alabilirler. San Marino vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. San Marino vize işlemleri tamamlanır. Ucuz San Marino vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz San Marino vizesi almak isteyenler..

Orta İtalya’nın birçok bölgesinden daha soğuk olmasının nedeni deniz düzeyinden yüksekliğidir. Ancak buna rağmen iklim genel manada ılıman seyretmektedir. En yüksek sıcaklık temmuz ayında 26 derece olmakla beraber en düşük sıcaklık ocak ayındadır. Ortalama yıllık yağış oranı 560-810 mm arasında değişkenlik göstermektedir.

Ucuz San Marino Vizesi
Ucuz San Marino Vizesi

Ülkede Akdeniz maki topluluklarına rastlanır. Bunun haricinde kozalaklı ve yaprak döken ağaç çeşitleri olan karaağaç, kavak, meşe ve çama rastlanır. Ayrıca zeytinlik ve üzüm bağlarına da sıklıkla rastlanmaktadır. Kirpi, gelincik, tavşan, tilki ve porsuk ülkede yaşamakta olan başlıca memeli canlılardır.

Turizm sektörü San Marino’da çok hızlı büyümektedir. İtalya’dan günübirlik gelen turist sayısı sürekli artmaktadır.

Buğday, bağcılık, çiftçilik ürünleri tarımsal faaliyetlerde öne çıksa da hafif endüstri ve turizmin yanında çok büyük değer taşımamaktadır. Çinicili, kağıt, boya, mobilyacılık, dokuma, metal işleme gibi hafif endüstri sektörleri, şarap Gayri Safi Milli Hasılaya katkısı bulunan ana etkenler olmakla beraber dış satımın da büyük bir bölümünü oluşturur ki bu da oldukça önemli bir pay demektir. İşlenmiş maddeler, besin, petrol dışalım mallarını oluşturmaktadır. İtalya ile ülke arasında serbest ticaret anlaşması bulunmaktadır. San Marino’nun görülmeye değer yerlerinin başında San Marino Tepesi gelir. Ayrıca Aziz Fransis Müzesi de çok sık ziyaret alır. Aziz Marino Bazilikası ile Hükümet Konağı da turistik ve görülesi yerlerdir. Orta Çağ Burçları ise görülmeden dönülmemesi gereken bir yerdir.

San Marino vize işlemleri

San Marino’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız için ucuz San Marino vizesi alıyoruz. Vize işlemlerine dair detaylı bilgiyi firmamızla irtibata geçerek alabilirler. Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi San Marino vize işlemleri için de her türlü vize destek hizmetini vatandaşlarımıza sağlamaktayız. Yetkililerimiz aklınıza takılan tüm soruları cevaplamakla beraber vize işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamaktadırlar.

San Marino vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • San Marino vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.