Özbekistan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Özbekistan vize işlemleri en hızlı ve güvenilir şekilde tamamlanır. Ucuz Özbekistan vizesi için bizi arayın.

Oldukça köklü bir kültüre sahip olan Özbekistan’ın doğu ve güneydoğusunda Kırgızistan ve Tacikistan, güneyinde Afganistan, kuzeyinde ve batısında Kazakistan, güneybatısında Türkmenistan bulunur.  Ülkeye seyahat için Özbekistan vizesine başvurulması gerekir.

Ucuz Özbekistan vizesi isteyenler..

Büyük bir bölümü düzlüklerle kaplı olan Özbekistan, Tanrı Dağlarından Aral Gölü’ne kadar uzanan bölgede yer alır. Bu düzlüklerin en önemlisi Turan Ovası’dır. Ülkenin doğusundaki dağlık kesimi Tanrı Dağları uzantıları oluşturur.

Ucuz Özbekistan Vizesi - Özbekistan vize işlemleri
Ucuz Özbekistan Vizesi

Yer altı kaynakları bakımından ülke oldukça zengindir. Doğal gaz, petrol, maden kömürü ve altın bunların en önemlileri olarak ön plana çıkar. Sanayi olarak ülke daha çok tarıma dayanır. Bölgede tekstil, pamuk işleme, metalürji sanayi, altın işleme gibi konular önceliklidir. İhracatın büyük kesimini pamuk oluşturur. Özbekistan vizesi firmamız tarafından kolaylıkla alınır.

Her ne kadar Rusya’nın etkisi altında kalsa da Özbekistan’da eğitim ve kültür yıllar içinde büyük gelişme gösterdi. 1920’de Taşkent Üniversitesi kuruldu. Günümüzde üniversite sayısı ise 46’ya ulaştı. Okuma yazma oranının yüzde yüze ulaştığı şu dönemde Özbekistan’da ortaokul mecburidir. Sovyetler Birliği döneminde ortaya konan mimari yapıtları ve diğer anıt niteliğindeki eserler son yıllarda restore edilerek halka açıldı. Şehitler Meydanı ve Temuriler Müzesi ve gibi tarihi ve çağdaş mimarcılık örnekleri yeni ziyaret merkezlerinde ülkede büyük ilgi çeker.

  • Ucuz tatil ve ucuz uçak bileti  için firmamız uzman ekibi ile beraber tatilinizin her aşamasında yanınızda oluyor. Aynı zamanda Ucuz Özbekistan vizesi alanlara ekonomik fiyatlar ile uçak bileti imkanı da sağlıyoruz.

Özbekistan vize işlemleri

Özbekistan’a gitmek isteyen kişiler vizeye tabidir. Umumi, hususi ve hizmet pasaportu olanlar ülkeye girmek için vize işlemlerini tamamlamak zorundadır. Sadece diplomatik siyah pasaport sahipleri ülkeye girişlerinde 90 günü aşmamak sureti ile vizeden muaftır. Ülkeye ziyaret etmek isteyenler Özbekistan vize işlemleri firmamız tarafından ekonomik bir şekilde yapılıyor. Her ne sebeple olursa olsun ülkeye giriş yapmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Uzman yetkililerimiz vize için gerekli evrakların ilgili kişiye aktarılması, belgelerin kontrolü ardından eksikler varsa tamamlanmasına yardımcı olma, evrakların konsolosluğa gönderilmesi, konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm prosedürleri baştan sonra usulüne uygun başarılı bir şekilde uyguluyor. Siz de Özbekistan vizesi için başvuru yapmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Hem daha hesaplı, hem de sizi hiç uğraştırmayacak işlemler için hemen irtibata geçin.

Özbekistan Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.