Olay Tekirdağ’da yaşandı. Otelde tartıştığı 21 yaşındaki arkadaşı Fırat Gültaş’ı bıçaklayarak 21 yaşındaki Mikail Kafadar polisleri görünce aynı bıçağı kendisine de sapladı. Ağır yaralanan genç hastaneye kaldırıldı. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Tekirdağ’da gece saatlerinde merkez Süleymanpaşa ilçesinde bulundan bir otelde yaşandı. Mikail Kafadar, kaldığı otele ziyarete gelen arkakadaşı Murat Gültaş’la birlikte alkol aldı daha sonra ikili arasında nedeni bilinmeyen bir tartışma yaşandı. Kafadar, Gültaş’a bıçakla saldırdı. Gültaş aldığı darbeler sonucunda asansöre doğru yöneldi. Ardından peşinden koşan Kafadar bu esnada yine bıçaklı saldırıda bulundu. Murat Gültaş kanlar içinde yere yığıldı. Otel yetkililerin ihbarıyla olay yerine polis ekibi geldi. Mikail Kafadar karşısında polisleri görünce elindeki bıçakla kendini yaraladı.

Polis, Kafadar’ın elindeki bıçağı güçlükle aldı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontorde Murat Gültaş’ın hayatını kaybettiğini belirtti. Ağır yaralı olarak Tekirdaş Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Mikail Kafadar ise doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtulamadı. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatmak için ikilinin yanında bulunan A.B ve E.K’yi ifadelerini almak üzere gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İki arasında geçen tartışmanın ise ne olduğu ise belirsizliğini sürdürüyor. Gözaltına alınan A.B ve E.K’nin ifadelerinin ardından olayın çıkışının nedenleri ortaya çıkarılacak.

Tekirda’da bir otelde çıkan olayda Murat Gültaş ve Mikaif Kafadar alkol almış ve sonrasında bilinmeyen bir nedenle tartışmış ve birbirinin ölümüne neden olmuşlardı.