Flaş Haber!

Olay İstanbul Kadıköy‘de yaşandı. Kadıköy’de bulunan bir otelde kalmak için gece yarısı gelen bir kişi kendisinden kimlik istendiği için resepsiyon görevlisine saldırdı. Otel görevlisine yumruk atan saldırgan polis tarafından yakalandı ve saldığı anları güvenlik kamerasına da yansıdı.

Olay önceki gün Osmanağa Mahallesi‘nde bulunan bir otelde meydana geldi. Gece saatlerinde otele gelip, kalmak isteyen bir kişi görevliye oda olup olmadığını sordu. Otel görevlisi de kendisinin kaydını yapabilmek için kimlik istedi. Kimlik isteyen görevliye saldırıp, hakaret eden kişi daha sonra resepsiyonisti yumruklamaya başladı. Görevli yaralanarak yere yığıldı. Görevlinin sağlık durumunun iyi olduğu ve saldırganın da polis tarafından yakalandığı bildirildi.

Otel görevlisine saldıran kişinin görüntüleri ise kameraya yansıdı. Görüntülerde saldırganın otele girişi ve resepsiyona doğru gittiği görülüyor. Şüpheli resepsiyonda kendisinden kimlik isteyen görevliye yumruk atarak yere yığılmasına neden oluyor. Saldırgan ise hiç bir şey olmamış gibi pansiyondan çıkıyor.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]