Acentamız Norveç vizesi için de bütün işlemleri hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyor. Norveç vize işlemleri tamamlanır, çözüm sunulur. Ucuz Norveç vizesi için bizi arayın.

İskandinavya Yarımadasının kuzeyini ve batısını ihtiva eden, Batı Avrupa’nın en kuzeyinde kalan bağımsız bir krallık olan Norveç ortalama yaşam süresinin 79 sene olduğu ve dünyanın en sakin, huzurlu, özgür ve refah ülkelerinden birisi olarak tanınır. Kuzeyinde Barents Denizi, Kuzey Buz Denizi, Doğusunda Finlandiya, İsveç ve Rusya, batısı Atlantik Okyanusu (Norveç Denizi) ve güneyi Skagerrak ve Kuzey Deniziyle çevrilidir. Norveç’e seyahat etmek isteyenler Norveç vizesi için başvuru yapmak zorundadır.

Ucuz Norveç vizesi almak isteyenler..

Ucuz Norveç Vizesi - Norveç vize işlemleri
Ucuz Norveç Vizesi

Anayasal bir monarşi olan Norveç aslen bir krallıktır. Norveç Kraliyet ailesi sembolik gücü olan tarihsel bir değerdir. Bayrakları ulusal birliği ve dayanışmayı ifade eder ve halk için oldukça değerlidir. Devlet ve kamu kurumlarında bayrak için kısıtlama getirilmiş olsa da halk istediği yerde bayrak asabilir. Özellikle ülkede birinin doğum günü ise o kişinin kapısında bayrak asılması yaygın bir gelenektir.

Norveç baskıcı ve kültürcü bir geleneğe sahip değildir, her şey tamamen saygı üzerine kuruludur. Popüler kültür ve teknolojiye kolay adapte olsalar da ulusal tarih ve değerlerine sahip çıkarlar. Ayrımcılık, mobbing gibi kötü muamelelere karşı birçok konuda kurs ve seminerler düzenlenir. Tüm Norveç halkının bilgisi ve eğitimi güncellenme üzerinedir. Kültürel mirası, ve doğası ile dikkatleri çeken Norveç’e pek çok turist gelir ve buranın doğal güzellikleri ile buluşur. Ucuz Norveç vizesi isteyenler bizi hemen arayabilir.

Norveç vize işlemleri

Norveç’e gitmek için kişiler umuma mahsus bordo vizeye sahip iseler vize almaları gerekir. Ancak hizmet, hususi ya da diplomatik pasaport sahibi kişiler 180 gün içerisinde 90 günü geçmemek sureti ile vize işlemlerinden muaf tutulur. Norveç vize işlemleriniz için firmamız sizlere gerekli yardımı sağlar.

Norveç’e gitmek isteyenler Norveç vize işlemleri için gerekli olan belgeleri  firmamız tarafından tamamlayabilir. Vize için gerekli belgelerin iletilmesi, evrakların kontrolü, konsolosluğa iletilmesi ve cevabın alınarak ilgili kişiye iletilmesi gibi işlemlerimizi yetkililerimiz sizler için yapar.

Norveç Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.