Okyanusya’da bir ada devleti olan Nauru, Büyük Okyanus’ un orta bölümünde yer almaktadır. Kribati’nin (eski Gilbert Adaları) 300 km doğusunda, Yeni Gine’nin 2.500 km batısında ve ekvator çizgisinin yaklaşık 42 km güneyinde konumlanmaktadır. Yükselmiş oval biçimli bir mercan oluşumudur. En geniş kısmı 5.5 km’dir. Başkenti Yaren olan ülkeye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın Nauru vize işlemleri için başvuru yapmaları gerekmektedir. Nauru vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Nauru vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Nauru vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Nauru vizesi almak isteyenler..

Ülke ekvatora yakın olduğundan dolayı tropikal iklimin etkisi altındadır. Ayrıca denizden gelen rüzgar sayesinde yıl boyunca sıcaklık 30 derecelik bir konumda seyreder ki bu da dengeyi sağlamaktadır. Yağışlar dengesiz olabildiğinden bazı zamanlarda su sıkıntısı çekildiği görülmektedir.

Ucuz Nauru Vizesi
Ucuz Nauru Vizesi

Yağış bakımından yıllık ortalama 1.860 mm olmaktadır. Anca bazı zamanlar yarıya kadar düşebilen bu miktar bazı zamanlarda 4.600 mm’ye kadar çıkabilmektedir. Kasım-şubat ayları arasında, batıdan esen nemli musonlar en çok yağış getiren rüzgarlar olarak bilinirler. Doğu alizeleri diğer aylarda kendisini gösterir.

Gözenekli ve mineral yönünden yoksul olan yayla toprağı neticesinde bazı yerlede kaba funda yetiştiği görülse de bitki örtüsü seyrek bir şekilde yer alır. Bitki yaşamı adanın her yerinde dengesiz yağışlar nedeniyle sınırlı kalmıştır. Hindistan cevizi ağaçları ve çin ananası Buada Lagünü’nü çevreleyen kara parçası üzerinde ve kıyı uşağında yetişir. Bunlarla beraber meyve ağaçları da yetişmektedir. Tarım işlemleri ancak özenli bir sulama sonucu gerçekleştirilebilmektedir. Hayvan sayısı ise neredeyse yok denecek kadar az bir şekilde yayılmıştır.

Besin maddelerinin çoğu dışarıdan sağlanmakta bununla beraber kıyı şeridinde meyve ve sebze yetiştiricliği yapılmaktadır. Ürün olarak en önde gelen hindistan Cevizidir. Balıkçılık da vardır ancak çok geniş çapta değildir. Başlıca dış satım malları arasında Hindistan Cevizi ve fosfat gelmektedir. Hollanda, Japonya, Yeni Zelanda ve Avustralya en önemli ricaret ortaklarıdır. Havayolu ile diğer komşu Okyanusya ülkelerine ulaşım sağlanmaktadır.

Nauru vize işlemleri

Nauru’ya seyahat edecek vatandaşlarımızın pasaport türü fark etmeksizin Nauru vize işlemleri için başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Nauru vize işlemleri için de firmamız gerekli destek hizmeti sağlamaktadır. Nauru vize işlemleri için gerekli her türlü bilgiyi firmamız ile irtibata geçerek alabilirsiniz.

Nauru Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Nauru vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.

TatilCity.NET ucuz Nauru vizesi alıyor.