Dünyanın ve ülkemizin gözde tatil destinasyonlarından olan Çeşme’de birbirinden eşsiz güzellikte koylar, plajlar bulunmaktadır. Doğası, temiz havaya sahip atmosferiyle yerli ve yabancı turistleri cezbeden ve kendine çeken büyüleyici bir turizm merkezi.

Antik kentleri, tarihi ve kültürel yerleriyle bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve esrarengiz hikayeleriyle, geçmişiyle merak uyandıran, insanları kısa sürede kendine bağlayan doğanın yarattığı mucizevi bir yer.

Buranın plajlarında güneşlenip, denizinde yüzerken diğer yandan kültür turuylada birçok bilginin sahibi olacak ve unutulmaz bir tatil yapabileceksiniz.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte bitmesini istemeyeceğeiniz bir tatil sizleri bekliyor. Bu yıl tatil listenizde sadece Çeşme varsa eğer doğru adrestesiniz. Çeşme’de denizde yüzüp, güneşlenebileceğiniz en güzel yazlık mekanlardan biri Babylon Aya Yorgi’dir. Burada saatlerce yüzebilir, diğer yandan yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz restoranta yemeğinizi yiyebilir, güneşin batışını izleyebilirsiniz. Geceye doğru sahilde uzun yürüyüşler yapabilir, buz gibi içkinizi içerek keyifli sohbetler eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Burada canlı müzik eşliğinde de arkadaşlarınızla eğlenebilir, dans edebilirsiniz.

Dilerseniz Çeşme marinaya giderek tekne turlarına katılabilir veya tekne kiralayarak bölgenin en güzel koylarını gezebilir buralarda mola vererek dalış veya sörf yapabilirsiniz.

Dünyanın en iyi sörfçülerininde adresi olan Çeşme plajları denizi ve kumuyla da dikkat çeken bir bölge. Rüzgarlı havasıylada sizleri boğucu sıcaklarda serinletecektir.

Mutlu Tatilin Adresi Babylon Aya Yorgi
Mutlu Tatilin Adresi Babylon Aya Yorgi

Babylon Aya Yorgi, lokasyonuyla, kaliteli hizmet anlayışıyla hiç bir sorun yaşamadan unutulmaz tatil yaşabileceğiniz tatil yerlerindendir. Ekim ayına kadar sezonun açık olan yazlık mekan plajı nedeniyle en çok tercih edilen adreslerdendir. Mavi ve durgun denize, ince kuma sahip plajıyla kısa süredece müptelası olacak ve buraya tekrar gelmek isteyeceksiniz.

Çeşme’de bütçenize uygun olarak ekonomik tesislerde konaklayabilirsiniz. Pansiyon, butik oteli tercih edebilirsiniz. Şayet Çeşme merkezde bir otelde kalacaksınız eğer, bölgenin en iyi plajlarından olan Babylon Aya Yorgi’ye günü birlik olarak gelebilirsiniz. Plaja giriş ücretlidir. Babylon Aya Yorgi’nin diğer yerlere göre bütçe olarak biraz daha pahalı olduğunu bilmenizde yarar var.

Çeşme’den ayrılmadan evvel çarşısında gezerek buraya özgü organik ve otantik ürünlerden kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]