Web sitemizde ucuz Muş Havalimanı uçak bileti de aranır. Muş”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

1992 yılında hizmete giren Muş Havalimanı, şehir merkezine sadece 17 km uzaklıktadır. Tarihi dokusu ile dikkat çeken Muş’un Urartular dönemine kadar uzandığı ve bu sebeple tarihi bir değer taşıdığı bilinmektedir. Bu sebepledir ki her sene pek çok yerli ve yabancı turiste kapılarını açmaktadır.

Muş Havalimanı uçak bileti

Muş Havalimanı uçak bileti
Muş Havalimanı uçak bileti

Muş, yakınlarında bulunan Bitlis iline ortalama 80 km mesafededir. Sungu beldesine 5 km ve Hasköy ilçesine yaklaşık olarak 20 kilometre mesafededir. Muş Havaalanı bünyesinde  67 personel, teknik işletim ve destek departmanında toplam 7 personel ve temizlik departmanında ise 16 personeli bulunmaktadır. Yolcu trafiği her geçen sene artan Muş Havaalanı sürekli gelişmektedir. 2014’teki istatistiklere bakıldığında uçak sayısının 2086 olduğu görülmektedir. Gelen ve giden yolcu sayısına baktığımızda ise rakamın 170 bin civarında olduğu görülmektedir. Yine 2014 verilerine göre yıllık toplam yolcu sayısı 315 bin dolaylarındadır.

Muş Havaalanı Ulaşım

Muş ilinde sert karasal iklim hakimdir. Yazlar sıcak ve kurak geçerken kışlar oldukça sert ve soğuktur. Şehre seyahat etmeden önce hava durumu ile ilgili son bilgileri almak yolcuların yararına olacaktır. Soğuk hava koşulları dikkate alındığında şehirde kış turizminin yerinin de ayrı olduğu bilinmektedir. Bu konu ile ilgili ciddi yatırımlar yapılmaktadır.  Muş Havalimanı’na indikten sonra şehre ulaşım için pek çok alternatif mevcuttur. Otobüs, taksi ve servis gibi imkanlar bulunurken ayrıca araç kiralama hizmetinden de yolcular yararlanabilmektedir.

Muş Havaalanı ucuz uçak bileti

Muş’a seyahat edecek yolcular sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti temin edebilmektedir. Ayrıca otel rezervasyonu gibi seçeneklerin de olduğu sitemizde rahat bir yolculuk için tüm seçenekler mevcuttur. Rahat ve huzurlu bir yolculuk için tüm seçenekleri sizlere sunuyoruz. Konforlu bir seyahat herkesin hakkıdır. Bunun farkında olarak TatilCity her türlü seçeneği yolculara sunmaktadır. Siz de ekonomik ve rahat bir seyahat düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Ucuz  Muş Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Muş Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Muş’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Muş Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Muş Havaalanı Koordinat

[insert page=’musda-yapilacak-seyler’ display=’content’]