Milas-Bodrum Havalimanı uçak bileti almak, Muğla”dan uçmak isteyen yolcularımıza uçak bileti ara sistemimizi kullanmalarını öneririz.

Milas Bodrum Havalimanı Muğla’da bulunmakla beraber 1997 yılında uluslararası hava trafiğine açılmıştır. Milas ve Bodrum, Antik Karya’nın iki önemli şehirleri arasında konumlanmakla beraber adını bulunduğu bölgeden almıştır. Dış hatlar ve iç hatlar olmak üzere hizmetine devam etmektedir.

Milas-Bodrum Havalimanı ucuz uçak bileti

Milas-Bodrum Havalimanı Uçak Bileti
Milas-Bodrum Havalimanı Uçak Bileti

Tatil beldelerinin bulunduğu bir yerde konumlandığından turizm açısından büyük fayda sağlamıştır. Milas Bodrum Havalimanı’nın dış hatlar terminal binası 1998 yılında tamamlanmıştır. Kusursuz hizmet anlayışı ile sistematik bir şekilde çalışan havaalanı tüm detayları özenle düşünülerek tasarlanmıştır. Pist olarak 3000×45 metrelik beton bir alana sahiptir. Ulaşım için otobüsler mevcut olmakla beraber taksi de kullanılabilmektedir.

Milas-Bodrum Havaalanı Ulaşım

Milas-Bodrum havalimanı toplamda iç ve dış hatlar olmak üzere 110 bin metrekare alana yayılmıştır. Milas-Bodrum Havalimanı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’ndeki en yoğun meydanlarından birisi olma özelliğini taşımaktadır. Bununla beraber Muğla ili dışında da Didim, Kuşadası, Söke gibi Aydın’a bağlı turizm merkezlerine ulaşım açısından da önemli bir yerde durmaktadır. Havaalanı Didim’e 82 km, Milas’a 12 km ve Bodrum’a 32 km mesafededir. 2017 senesinde havaalanı 3,5 milyon yolcuya ve 23 binden fazla uçuşa iman sağlamıştır.

Milas-Bodrum Havalimanı ucuz uçak bileti

Milas-Bodrum Havaalanı yoğun bir insan trafiğine ev sahipliği yapmakla beraber pek çok firmanın uçuş tarifesi düzenlediği bir alandır. Milas-Bodrum Havaalanı‘nda her türlü konfor ve ihtiyaca yönelik hizmet sunulmaktadır. Geniş ve modern yapısı ile seferinizi beklerken hiçbir şekilde sıkılmayacaksınız. Sosyal alanların varlığı da Milas-Bodrum Havaalanı’nı ayrı bir yere koymaktadır. Yaz aylarında özellikle tatilcilerin sık bir şekilde kullandığı havaalanı için  her detay ayrıntılı bir şekilde düşünülmüştür. İstediğiniz bir hava yolu firması ile uçuşunuzu Milas-Bodrum Havaalanı’ndan gerçekleştirebilirsiniz. Havaalanından istediğiniz bir ilçeye geçmeniz de oldukça kolaydır. Otobüs, dolmuş, taksi, servis gibi imkanları mevcut olduğundan hangi ulaşım aracı daha rahat geliyorsa onu tercih edebilirsiniz.

Ucuz Milas-Bodrum Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Milas-Bodrum Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Milas-Bodrum’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Milas-Bodrum Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Milas-Bodrum Havaalanı Lokasyon