Meksika vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Acentamız tarafından Meksika vize işlemleri tüm profesyonellikle tamamlanır ve ziyaretçilere en güzel çözüm sunulur. Ucuz Meksika vizesi için bizi arayın.

Meksika, batıda Pasifik Okyanusu, doğuda Karayip Denizi ve kuzey doğuda Meksika Körfezi arasında kalan bir Orta Amerika ülkesidir. Meksika Playa del Carmen’nin kültürü ve arkeolojik alanları ile dünyaca ünlü bir ülkedir. Meksika’ya gitmek isteyenlerin Meksika vize işlemlerini tamamlaması gerekir.

Meksika vizesi almak isteyenler

 Meksika vize işlemleri - Ucuz Meksika vizesi
Ucuz Meksika Vizesi

Batı ve Doğusundan yükselen iki sıra dağın buluşması ile yüksek bir yayla merkezine sahip olan Meksika’nın Kuzey batı kısmında Sonara çölü uzantıları görülür. Toplumun büyük bir kısmı “Mestizo” denilen ırka mensuptur. Bu ırk, yerli ve İspanyol ırklarının karışımıdır. Yerli halkta oluşan farklılıklar dillerine de yansır.

Ülkede yüzde 10.6’lık bir üretim sektörü göze çarpar. Tarım ise yüzde 24’lük bir seviyededir. Meksika doğal kaynaklar açısından oldukça zengin bir ülkedir. Devlet himayesindeki petrol yatakları ile bu sektörde hızlı bir ilerleme kaydetmesi göze çarpar. Ayrıca Meksika dünyanın en büyük ikinci gümüş çıkaran ülkesidir.

Dini bakımdan halkın yüzde 95’i katoliktir. İlginç olan ise anayasanın kiliseye karşı ağır şartları olmasıdır. Kilisenin hiçbir şartla toprak sahibi olmasına müsaade edilmez. Kilise binalarının tümü devlete aittir. Öğretimde iki yıllık bir ilköğretim öncesi mevcut olmakla beraber 6 yaş itibarı ile 6 senelik bir öğretim mevcuttur.

Turizm açısından da pek çok insana hitap eden Meksika’da Playa Del Carmen’de kayak kiralamak mümkün olmakla beraber sörf ve şnorkelle dalış aktiviteleri de bulunur. Vahşi marina yaşamı, su altında macera, mercanların keşfi gibi pek çok kişiye hitap eden eğlenceli aktiviteleri ile bilinir.

Meksika vize işlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Meksika’ya ziyaret etmek için Meksika vizesi sahibi olmalıdır. Hizmet, hususi ve umuma haiz pasaport sahibi vatandaşların vizeye tabi olduğu unutulmamalıdır.  Meksika vizesi için firmamız hızlı ve güvenilir yollar ile tüm çözümü sağlar. Hem maddi anlamda uygun hem de hızlı ve prosedürlere uygun vize işlemleriniz için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Ucuz tatil için ucuz uçak bileti almak şarttır. Lütfen uçak bileti arama sistemimizi kullanın!

Meksika Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.