Mardin’in konumu özel bir yerdedir. Meşhur İpek Yolu’nun buradan geçmesi sebebi ile kervansaraylar ve hanlar şehri süslemektedir. Diğer illerden Mardin’i ayıran belirgin özelliklerden birisi ise çok sayıda farklı inanışın yüzyıllar boyunca burada hüküm sürmesidir. Artuklu mimarisini yansıtan medreseler, camiler, Süryani mimarisine örnek manastırlar, kiliseler ve Anadolu medeniyetlerine ait kaleler burada eşi benzeri bulunmayan yapıtlardır. Web sitemizde ucuz Mardin Havalimanı uçak bileti de aranır. Mardin”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Mardin Havalimanı uçak bileti

Mardin Havalimanı uçak bileti
Mardin Havalimanı uçak bileti

Turistlerin özellikle ilgisini çeken bu mimari yapıtlar her sene hem yerli hem de yabancı turistleri Mardin’e çekmektedir. Latifiye Camii, Harzem Medresesi, Erdemeşt Kalesi, Mor Behnam Kilisesi, Meryemana Manastırı turitstlerin ilgisini çeen ve mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir.

Mardin Havaalanı  ise 1999 yılında hizmete açılmıştır. O dönem sadece Ankara’dan yapılan uçuşları karşılamaktaydı. Fakat zaman içerisinde farklı lokasyonlardan uçuşlar başlayınca, uçak biletlerinin ucuz olması ile doğru orantılı bir şekilde talep de arttı. Bu sayede havalimanı artık gelen talepleri karşılayamaz bir hale geldi. Uzun bir yenileme çalışmasının ardından Mardin Havalimanı geniş gövdeli uçakların da rahatlıkla iniş yapabileceği bir platform haline geldi.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Mardin Havalimanı’nda yolcuların daha rahat edebilmeleri için hala çalışmalar tüm hızıyla sürmektedir. Mardin Havalimanı‘ndan ayrıca servis, taksi ve otobüs hizmetleri de verilmektedir ki böylelikle yolcular ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı çekmemektedirler. Havalimanından merkeze ve merkezden havalimanına araç bulmak mümkündür.

Mardin Havalimanı ucuz uçak bileti

Şehir merkezin e 20 km mesafede bulunan  hav alimanına gidiş gelişlerde herhangi bir zorluk çekilmemektedir. Ayrıca Mardin Havalimanı‘nda özel araç kiralama hizmeti de bulunmaktadır ki kendi aracı olmayan ya da toplu taşımayı tercih etmeyen kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Mardin’e ucuz uçak bileti bulmak ise firmamız sayesinde mümkündür. Sitemizde Mardin ucuz uça bileti araması yaparak istediğiniz gün ve saate Mardin’e bilet bulabilirsiniz.

Ucuz Mardin Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Mardin Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Mardin’den uçmak isteyen yolcular ucuz Mardin Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Mardin Havaalanı Konumu