Malta vizesi almak isteyenler için bütün resmi işlemleri gerçekleştiririz. Malta vize işlemleri acenta çalışanlarımız tarafından tamamlanır.

Toplamda 5 adadan oluşan Malta, Akdeniz’de Sicilya’nın güneyinde yer almaktadır. Orta Çağ’dan kalma karakteristik mimari dokusunu muhafaza eden ülke, yerel halkın görkemli olarak adlandırdığı kendine has sarı taşı ile inşa edilmiş yapıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çok kültürlülüğü, ılıman iklimi, doğal limanları ile adeta bir turizm cenneti konumundadır. Malta’yı ziyaret etmek isteyenlerin Malta vizesi için başvurmaları gerekmektedir.

Ucuz Malta vizesi almak isteyenler..

Ucuz Malta Vizesi - malta vize işlemleri
Ucuz Malta Vizesi

Malta tarih boyunca farklı medeniyetler arasındaki çatışmalarsa sahne olmuş dünyanın en zengin zırh koleksiyonuna sahip Şövalyeler Sarayı’na ev sahipliği yapmaktadır. Büyük Osmanlı Kuşatması’ndan sonra ülkeyi savunan Jean Parisot De La Vallette’nin adı verilen başkent sokaklarında dolaşırken adeta bir zaman yolculuğuna çıkacaksınız.

Güzel Sanatlar Ulusal Müzesi 1571’de inşa edilmiştir. Alışveriş cenneti Paceville, açık hava alışveriş merkezi Bay Street, adanın sembolü olan St. John Şövalyeleri’nin kilisesi St. John Katedrali turistlerin özellikle ilgi gösterdiği önemli yerlerden.

Malta vizesi almak için bizi mutlaka arayın!

Yüzyıllardır dünya ticaretinin en önemli noktalarından birisi olmuş olan ‘Akdeniz’in Kalbi’ Malta, Akdeniz’de stratejik bir öneme sahiptir. Başkent Valetta, denizi, güneşi, tarihi dokusu ve kendisine has atmosferi ile görenleri büyülemekle beraber bu çok kültürlü yapının taşlarına hemen her yerde rastlamanız mümkündür.

Malta Vize işlemleri

Türk vatandaşlarının ziyareti için umumi bordo pasaport sahiplerine vize işlemi uygulanmaktadır. Fakat hususi yeşil pasaport, gri hizmet pasaportu, siyah diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaf tutulmuşlardır. Malta da schengen vizesine üye ülkeler arasındadır. Yani Malta vizesi alarak diğer schengen üyesi ülkelere seyahat etmek mümkündür. Ancak bu vize ile diğer schengen ülkeleri ziyaret edilmek isteniyorsa öncelikle mutlaka Malta’ya giriş yapılması gerekmektedir.

Malta vizesi ile Malta’ya girmeden direkt diğer schengen ülkelerine gitmek mümkün değildir. Seyehat tarihinden 3 ay öncesine kadar vize başvurusu yapılabilmektedir. Başvuruda parmak izi de alınmaktadır. Malta seyahatiniz için gerekli vize işlemlerinde firma olarak sizlere gerekli desteği sağlamaktayız. Evrak bilgilendirme, takip ve eksiklerin giderilmesi, konsolosluğa belgelerin gönderilmesi ve konsolosluktan gelen cevabı ilgili kişiye bildirme gibi tüm detaylarla uzmanlarımız ilgilenmektedir. Malta vize işlemlerinizi hızlı, ekonomik ve sorunsuz tamamlamak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin.

Malta Vizesine Başvuru Formu

Error: Contact form not found.