Batı Afrika’da bir devlet olan Mali, güneyden Yukarı Volta, Fildişi Kıyısı ve Gine, kuzey ve doğudan Cezayir, doğudan Nijer, Batıdan Senegal ve Moritanya ile çevrilidir. Başkenti Bamako olan ülke Batı Afrika’da denize kıyısı olmayan geniş bir yüz ölçümüne sahiptir. Ülkeye seyahat edecek kişilerin seyahat öncesinde Mali vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Mali vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Mali vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Mali vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Mali vizesi almak isteyenler..

Haziran ve eylül dönemlerinde yağışların sıklıkla görüldüğü Mali güneyin de tropikal iklim etkisi altındadır. Yıllık ortalama yağış miktarı kuzeye gidildikçe azalır. Gao’da 230 mm’ye, Bamako’da 1.120 mm’ye değişiklik gösterir. Harmattan rüzgarları kuzeydoğudan eser ve bu rüzgarlar neticesinde şubat-haziran arası iklimin en sıcak ve kuru olduğu dönemdir.

Ucuz Mali Vizesi
Ucuz Mali Vizesi

Yıllık ortalama yağış miktarı iklimin yine sıcak ve kuru olduğu kuzey bölgelerinde 100 mm’den az seyreder. Gündüzleri sıcaklık 49°C olmakla beraber geceleri bu rakam 16°C arasında değişim gösterir. Ülkenin güneyi ormanlık ve savanlar ile kaplıdır. Yarı çöl durumundaki kuzeye doğru Nijer Irmağı Sahra Çölü ile birleşir. Aynı zamanda ülkenin güneyine doğru yaban hayvanlarında bir artış izlenir. Bu durum ise doğa ile iç içe olmayı ve avcılığı seven gezginleri Mali’ye çeker. Antilop, timsah, fil ve aslan, zürafa ve su aygırı günümüzde yaşayan hayvanlar arasındadır.

  • Ucuz Mali vizesi alıyoruz.

Sahra Çölü ülke topraklarının çoğuna egemen durumdadır. Bu sebeple tarım alanları nispeten kurak olan kuzeyde değildir. Nijer ve Senegal ırmaklarının bulunduğu verimli havzada, nüfusun da yoğun olduğu bölgede toplandığı görülür. Başlıca ürünler arasında şeker kamışı, mısır, pamuk, darı, pirinç ve çeşitli sebzeler bulunur. Hayvan çeşitliliği ise; 400 bin deve, 800 bin katır, 6 milyon keçi, 6.3 milyon koyun, 6 milyon sığırdan oluşur. Bununla beraber 50 bin domuz ve 75 bin at vardır. Koyun derisi ile süt üretimi yapılır. Yılda ortalama 60 bin ton balık, 40 bin ton koyun eti ve 35 bin ton sığır üretimi bulunur. Endüstri daha çok tüketim malları ve besin işleme üzerinedir.

Mali vize işlemleri

Mali’ye seyahat etmek isteyen kişiler için Tatil City Ucuz Mali vizesi alıyor. Mali vize işlemlerine dair aklınıza takılan tüm soruları firmamız ile irtibata geçerek sorabilir işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mali Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.