Çok ucuz fiyatlarla Malatya Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 45 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Zonguldak Uçak Bileti
Kütahya Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak, ülkemizin kuzey ülkeleri ile liman ticaretinin yoğun olduğu kentlerden biridir. Müthiş bir doğal güzelliğe sahip olan şehir, dört mevsim boyunca da oldukça renkli bir tabiata ev sahipliği yapar. Sahilleri, yemyeşil ormanları, yaylaları ile huzurun adresi olan Zonguldak; tarihsel ve kültürel özellikleri ile de ayrı bir hava sergiler.

Tieion Antik Kenti ve Filyos Kalesi, şehrin antik dönemini simgeleyen önemli bir merkezdir. Filyos Çayı üzerinde yer alan antik kent, bölgenin en eski tarihine ışık tutan bir merkezdir. Tios adlı rahibin öncülüğünde kurulan bölge Miletos kolonisine aittir. Pergamon Krallığının önemli bir merkezi olarak bilinen bölge, milattan önce 70’li yıllarda Roma İmparatorluğu tarafından yıkılıp, yıllar sonra yeniden inşa edildi. Milattan sonra 5. yüzyılda önemli bir dini merkez görevi üstlenen kale; Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde bir balıkçı kasabası olarak varlığını sürdürdü. Her geçen gün arkeolojik kalıntılarına bir yenisi eklenen Filyos Kalesi ve Tieion Anyik Kenti şehrin turizmine canlılık kazandırır.

Malatya Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.