Çok ucuz fiyatlarla Malatya Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 40 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Tekirdağ Uçak Bileti
Malatya Tekirdağ Uçak Bileti

Yüz ölçümü olarak Türkiye’nin küçük şehirlerinden biri olan Tekirdağ, bir Trakya ilidir. Yemyeşil bir doğaya sahip olan kent, uzun sahil şeridi ve plajları ile birçok turistin uğrak noktasıdır. Uçmakdere, Şarköy ve Kumbağ gibi yaz turizmine hitap eden ilçeleri ile gezginlerini oldukça hoş bir şekilde ağırlayan Tekirdağ aynı zamanda kültürel özellikleri ile de ilgi çeker. Şirin ve samimi insan yapısı ile Trakya kültürünün başkenti olan Tekirdağ, şehre özgü lezzetleri ile de belirli bir hayran kitlesine sahiptir.

3 kilometrelik uzunluğa sahip olan Çamlıköy Kastro Plajı, Karadeniz’e kıyısı olan Saray ilçesi sınırlarındadır. Istıranca Dağının eteklerinde olan plajın karşı tarafı uçsuz bucaksız yemyeşil bir ormanlıktır. 329 hektarlık geniş bir alana hakim olan orman 1988 yılında sit alanı haline alındı. Şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan bölge, doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin şehirdeki uğrak noktasıdır. Denizi ve yemyeşil örtüsü ile görenleri kendine hayran bırakan Çamlıköy Plajı, aynı zamanda gezginlerin keyifli vakit geçirmesi adına kamp ve piknik alanı olarak da düzenlenmesi ile dikkat çeker.

Malatya Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.