Çok ucuz fiyatlarla Malatya Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Rize’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 40 dakikadır.

[insert page=’rizede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Rize uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Rize Uçak Bileti
Malatya Rize Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Rize, ülkemizin yıl içinde en çok yağış alan şehri olması ile tanınır. Bu özelliği ile yemyeşil bir doğa ile bürülü olan kent, aynı zamanda çay üretiminin merkezidir. Muhteşem güzellikteki yaylaları, ormanları, şelaleleri, köprüleri, mimari yapıları, camileri, manastırları ile Türkiye’nin hem tarihi, hem de doğal güzelliğini en güzel şekilde simgeleyen noktalardan biri olan Rize, ülkemizde mutlaka görülmesi gereken bir atmosfere sahiptir.

Şehrin en görkemli ilçelerinden olan Çamlıhemşin sınırlarını kapsayan Kaçkar Dağları Milli Parkı, 1994 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile milli park ilan edildi. İçinde 9 köy, 33 yayla, çok sayıda ormanlık alan ve şelaleye ev sahipliği yapan Kaçkar Dağları, 51.500 hektarlık geniş bir alana hakimdir. 756 bitki çeşidi, 150 omurgasız ve 180 omurgalı hayvan türüne ev sahipliği yapan bölge, flora ve fauna açısından da özel bir nitelik kazanır. Ülkemizin el değmeyen nadir güzellikteki ormanlarına kucak açan Kaçkar Dağları aynı zamanda trekking, dağcılık, rafting, heliski aktivitelerinin yanı sıra kamp alanı içinde elverişli bir arazi sunar.

Malatya Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.