Çok ucuz fiyatlarla Malatya Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 35 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Mardin uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Mardin Uçak Bileti
Malatya Mardin Uçak Bileti

Kültürler ve medeniyetler beşiği olarak simgelenen Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Bulunduğu bölgenin ve ülkemizin en dikkat çekici şehirlerinden biri olarak baş gösteren Mardin, tarih boyunca çeşitli uygarlıkların miras bıraktığı birçok mimariye sahiptir. Varlığını gösterdiği ilk zamanlardan beri farklı dinlerin ve kültürlerin yaşadığı bir bölge olan Mardin, samimi insan yapısı ve lezzetine doyum olmayan sunumları ile de gezginleri kendine hayran bırakır. Türkiye’nin yurt dışına açılan kapılarından olan hoşgörü kenti, yerli ve yabancı turistler tarafından kültür turlarının vazgeçilmez adresidir.

Mor Behnam ve kız kardeşi Saro adına yapılan Mor Behnam Kilisesi, tarihi 6. yüzyıla dayanan bir yapıdır. Şehir merkezinde yer alan kilise günümüzde hala Ortodoks ibadethanesi olarak hizmet verir. 1293 tarihinden itibaren önemli bir din merkezi olarak kullanılan yapı, belirli dönemlerde bölgenin önemli eğitim ve öğretim merkezi olarak hizmet verdi. 3 adet giriş kapısına sahip olan yapının önemli bir çan kulesi ve avlusu bulunur. Mor Behnam Kilisesi, mimari yapısı ve kutsal sayılan alanları ile Mardin’in turizmini canlı tutan merkezlerden biridir.

Malatya Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.