Çok ucuz fiyatlarla Malatya Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Kütahya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır.

[insert page=’kutahyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Kütahya uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya  Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Kütahya Uçak Bileti
Malatya Kütahya Uçak Bileti

Ege Bölgesinde bulunan Kütahya yemyeşil doğası ve asırlar boyunca süregelen kalıntıları ile ülkemiz sınırları içinde kendi havasını muhafaza eden bir kenttir. Yer altı termal kaynaklara sahip olan şehir, bu özelliği ile her yıl içinde yüksek oranda bir turist kapasitesine ev sahipliği yapar.

Şehir merkezine 27 kilometre mesafede olan ve geniş bir araziye hakim olan Frig Vadisi, Frigyalılardan beri yerleşimin olduğu bir merkezdir. Afyon, Kütahya, Eskişehir sınırını oluşturan vadi 3000 yıllık bir tarihe sahiptir. Ayazini Kilisesi ve Avdalas Kalesi gibi kutsal mekanlar ile çevrili olan bölge kayaların oyularak yapıldığı mimariler, peri bacaları, antik kentler, yer altı şehirleri ile göz kamaştırır. Türkiye’nin en değerli arkeolojik kalıntılarından birine sahip olan Frig Vadisi, aynı zamanda 500 kilometre uzunluğundaki Frig Yolu ile de ayrı bir öneme sahiptir. Yol Türkiye’nin en uzun üçüncü yürüyüş parkurudur.

Çavdarhisar ilçesinin sınırlarında yer alan Aizanoi Antik Kenti; Tiyatro Kompleksi, Zeus Tapınağı ve Macellumu ile Türkiye’nin Efes ile eşdeğer özelliklere sahip bir noktasıdır. Roma döneminin en önemli antik kentlerinden olan bu yapı şehrin en ilgi çekici noktalarından biridir.

Malatya Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.