Çok ucuz fiyatlarla Malatya Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Konya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Konya uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Konya Uçak Bileti
Malatya Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin en önemli inanç turizmi merkezlerinden olan Konya, ülkemizin en büyük yüz ölçümüne sahip şehridir. ”Türkiye’nin bozkırı” olarak da nitelendirilen kent, Anadolu yerleşimleri arasında tarihi en eskilere dayanan şehirlerden biridir. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlere kapılarını açan Konya, kültür turlarının da vazgeçilmez bir adresidir.

Anlamlı ve etkileyici sözleri, yarattığı hoşgörü felsefesi ile adını dünya genelinde duyuran Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin yer aldığı Mevlana Müzesi, Konya’nın en önemli simgesidir. İslam alemi için oldukça değerli bir anlam ifade eden müze, yıl içinde şehirde en çok yerli ve yabancı gezgin ağırlayan bir merkezdir. Türk İslam dönemine ait pek çok esere ev sahipliği yapan mekan; sabır taşları, Mevlana’nın kıyafetleri, dergah eşyaları ve değerli el yazmaları ile de ayrı bir öneme sahiptir.

Karatay ilçesinin en görkemli eseri olan Karatay Medresesi, Selçuklu’dan kalma bir mimaridir. 1251 yılında sille taşından inşa edilen yapı Osmanlı ve Selçuklu’ya ait motifleri, desenleri, işçiliği ve yazıları ile dönemin en güzel işçiliklerinden biridir.

Malatya Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.