Çok ucuz fiyatlarla Malatya Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Kocaeli Uçak Bileti
Malatya Kocaeli Uçak Bileti

Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında olan Kocaeli, coğrafi konumundan dolayı yılın her mevsimi yüksek oranda bir turizm kapasitesine sahiptir. Muhteşem güzellikteki yaylaları, ormanları, şelaleleri ve sahilleri ile bahar ve yaz aylarında ideal tatil merkezlerinden biri olan kent; Kartepe Kayak Merkezi ile de ülkemizin kış turizmi noktalarından biridir.

Osman Hamdi Bey Müzesi, Osmanlı döneminde yaşayan zamanın en ünlü ressamlarından biri olan Osman Hamdi Bey’in Eskihisar’daki köşküdür. 26 sene boyunca ressamın yaz aylarını geçirdiği bu köşk dönemin en önemli eserlerine sahiptir. Silah Taciri, Kaplumbağa Terbiyecisi ve Vazo Yetiştiren Kız olmak üzere oldukça ilgi çekici resimler ile çevrili olan müzede aynı zamanda ressamın diğer eserlerinin replikası da sergilenir. İçinde Osman Hamdi Bey’in balmumundan yapılan heykelinin de yer aldığı müze iki kattan oluşur. Deniz kenarında yer alan Osman Hamsi Bey Müzesinin bahçesi de bir o kadar keyiflidir.

Sultan Abdülaziz’in av köşkü olan Kasr-ı Hümayun’un, bir diğer adı ile”İzmit Sarayı’dır.” Fransız ressam Sason’a ait işlemeler ile göze çarpan yapı, tavan süslemeleri ile de hayranlık uyandırır. Cephesi mermer kaplı olan bina günümüzde İzmit Müzesi olarak ziyarete açıktır.

Malatya Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.